shop.musicserver.cz
Nové desky 33/2023 - od Birdy přes Hoziera po Jona Batisteho

Nové desky 33/2023 - od Birdy přes Hoziera po Jona Batisteho

Vydáno: 23.08.2023 18:45 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Petra Hubáčková | foto: Thibault Theodore

Že jsou ještě prázdniny? V hudebních novinkách tedy rozhodně ne! Tentokrát se nám totiž sešli Birdy, Hozier, cenami ověnčený Jon Batiste, rocková Margaret Glaspy, blues-rocková Grace Potter, rapper Quavo a dále třeba The View či Movements. A silná jména jsou i mezi ípíčky - připomínají se UPSAHL, Atreyu nebo Tash Sultana.

V pátek 18. srpna vyšly tyto nové tituly:

Birdy - Portraits
žánr: indie pop / electro pop / folk

 Birdy - Portraits
Po dvou letech od alba "Young Heart" se hlásí Jasmine Lucilla Elizabeth Jennifer van den Bogaerde alias Birdy. Svou pátou řadovku nazvala "Portraits". V jedenácti písničkách pokračuje v integraci elektroniky do svého mixu folku a indie popu. Anglická zpěvačka a klavíristka na nich spolupracovala s poměrně úzkým týmem producentů, jehož členy byli King Ed (Years & Years, DYLAN, Baby Queen), Gabe Simon z formace Kopecky (Maroon 5, Lana Del Rey, Meg Myers, James Bay) a konečně dvojice Mark Crew - Dan Priddy, stojící za úspěchy Bastille, Rag'n'Bone Man nebo The Wombats. Co společnými silami vytvořili, zjistíte na YouTube hudebnice.


Shamir - Homo Anxietatem
žánr: indie pop / pop rock

Shamir - Homo Anxietatem
Je to rok a půl, co americký muzikant Shamir vydal album "Heterosexuality" a už je tu s jeho následovníkem. A i jeho devátá řadovka má provokativní název - jmenuje se "Homo Anxietatem". Umělec s androgynním hlasem vždy rád experimentoval se všemožnými žánry, na aktuálním počinu se ale hudebně jakoby vrací ke svým indiepopovým a pop-rockovým kořenům. V textech se jedenáctka čerstvých písní věnuje, jak ostatně napovídá titul, nejrůznějším duševním stavům člověka a lidskému žití na světě s nejistou budoucností. Ke třem songům vznikly klipy, ke zhlédnutí jsou na hudebníkově YouTube.


Hozier - Unreal Unearth
žánr: folk rock / blues rock

 Hozier - Unreal Unearth
Ačkoli to zatím nevypadá, že by Hozier měl navázat na svůj megahit "Take Me To Church", neznamená to, že by jeho třetí deska "Unreal Unearth" měla projít bez povšimnutí. Irský hudebník pro ni nachystal celkem šestnáct písniček, které nahrával společně s autorsko-producentským týmem, v jehož řadách najdete jména jako Jeff Gitelman (J. Cole, H.E.R., Jennifer Lopez, Mac Miller), Bekon (H.E.R., Kendrick Lamar, A$AP Ferg), Pete G či třeba Jennifer Decilveo (Mark Owen, Christina Perri, Anne-Marie). Jediným oficiálním hostem je pak Brandi Carlile. Spolupráce všech nejspíš zafungovala výborně, kolekce sbírá samé kladné recenze, takže má na metacritics 82 %. Zda s nimi budete souhlasit, zjistíte na Hozierově YouTube.


Jon Batiste - World Music Radio
žánr: soul / world music

 Jon Batiste - World Music Radio
Jon Batiste svým předloňským albem "We Are" způsobil o rok později řádný poprask. Z osmi nominací na Grammy proměnil půlku a k tomu navíc přidal ještě další za soundtrack k animáku "Soul". Není tedy divu, že jeho sedmé album "World Music Radio" má již zcela jinou startovní pozici. Svůj název nenese bezúčelně, rodák z Louisiany mezi soul, fragmenty hip hopu a r'n'b opravdu začlenil prvky world music a k tomu si přibral do party hned několik hostů. Mezi ty nejslavnější patří cooljazzový saxofonista Kenny G, rappeři Lil Wayne a JID nebo Lana Del Rey, které ještě doplňují NewJeans, Camilo, Fireboy DML a Leigh-Anne. Posledním je pak Jon Bellion, který ale celou nahrávku společně s duem Pete Nappi - Tenroc také produkoval. Nedostatkem invence rozhodně netrpěli, komplet nese celkem jednadvacet písniček. Zda opět budou bourat hudební ceny, tipujte při poslechu na autorově YouTube.


EP a minialba

 • Upsahl - The Phx Tapes V3
  Americká zpěvačka, kterou jsme mohli vidět letos na Rock For People, je v přípravě svého druhého alba a fanouškům jako závdavek posílá šestici novinek, které rozdělila na stranu A a B. Spolupracovala na nich s producenty jako Osrin, Sly, Evan Blair, Kill Dave nebo Dallas Corton. (YouTube)

 • Magnolia Park - Mooneater a Souleater
  Americká rocková formace vznikla teprve před čtyřmi roky, ale na svém kontě má už dvě desky a trojici ípíček, k nimž teď přihazuje hned dvě další s celkem deseti songy. Že o nich asi ještě uslyšíme, napovídají hosté jako nothing,nowhere., Ethan Ross, Grieve, Honey Revenge, 408 a Decode (YouTube)

 • Tash Sultana - Sugar
  V případě australské písničkářky, multiinstrumentalistky a producentky se čeká na vydání třetí desky a její fanoušci jistě vezmou za vděk šesticí songů, včetně jednoho, v němž se k ní připojil BJ The Chicago Kid. (YouTube)

 • Atreyu - The Moment You Find Your Flame
  Pokud se už nemůžete dočkat novinky "The Beautiful Dark of Life" americké metalcorové bandy, mají pro vás její členové přichystanou osmičku skladeb rozdělenou do dvou částí. (YouTube)

 • Victoria Canal - Well Well
  Španělsko-americkou zpěvačku narozenou v německém Mnichově objevil pro hudební svět Michael Franti a ona nyní navazuje na svůj debut z roku 2020 šesticí písní. Ve dvou z nich ji doplnili Madison Cunningham a S.Carey. (YouTube)


Idina Menzel - Drama Queen
žánr: dance pop / disco / funk

 Idina Menzel - Drama Queen
Idinu Menzel máme spojenou spíše s Broadwayí, jejími muzikálovými inscenacemi a pak pochopitelně s hlasem Elsy z "Ledového království". Americká zpěvačka a herečka nám ovšem na nové desce dokáže, že zvládá i jiné žánry jako třeba disco, taneční pop nebo funk. K tomu si navíc přizvala ještě poměrně bohatý a pestrý tým spolupracovníků, v němž ční Nile Rodgers a dále Sir Nolan, Mitch Allan nebo Jim Eliot. Jak zní v deseti nových písničkách, uslyšíte na jejím YouTube.


The View - Exorcism Of Youth
žánr: indie rock

The View - Exorcism Of Youth
Deska "Exorcism Of Youth", první studiovka skotské indierockové formace The View po dlouhých osmi letech, vznikala ve španělské Granadě za dohledu Martina Glovera, producenta ověnčeného Grammy známého spíš jako Youth. Společně dali dohromady celkem dvanáct písní a hned tu titulní najdete k poslechu na YouTube profilu bandu. Co na ni říkáte?


Vypsaná fiXa - Bestiálně šťastní XX
žánr: rock / pop punk

Vypsaná fiXa - Bestiálně šťastní XX
Letos uplynulo dvacet let od chvíle, kdy pardubická partička Vypsaná fiXa vydala album "Bestiálně šťastní". Na oslavu tohoto výročí v únoru uspořádala v pražském klubu Café V lese koncert, během kterého desku komplet celou přehrála. Lístky na akci se tehdy vyprodaly během jediné minuty. Pokud na vás nezbylo (anebo pokud si vystoupení chcete připomenout), má pro vás kapela náplast v podobě živého záznamu večera. Nahrávka s prozaickým titulem "Bestiálně šťastní XX" obsahuje patnáct písní, ukázky všech najdete na webu Supraphonline.


Movements - Ruckus!
žánr: posthardcore

Movements - Ruckus!
Ve stínu úspěchu druhé a zatím poslední studiovky "No Good Left To Give" vznikala očekávaná novinka posthardcorové formace Movements. Muzikanti se na desce netají vlivy popu a punku, což stvrdili opětovnou spoluprací s producentem Willem Yipem. Ukázku v podobě kousku "Fail You", ke kterému vznikl i klip, najdete na YouTube kapely. A pokud v něm i dalších nových skladbách uslyšíte odkazy na Gorillaz nebo The Strokes, jste správně!


Margaret Glaspy - Echo The Diamond
žánr: rock

 Margaret Glaspy - Echo The Diamond
Rockových zpěvaček a kytaristek není nikdy dost, což potvrzuje i rodačka z kalifornského Sacramenta Margaret Glaspy. Po třech letech od nahrávky "Devotion" nyní vydává její nástupkyni "Echo The Diamond". Deset písniček si napsala a otextovala zcela sama a pouze s produkcí jí vypomohl další kytarista Julian Lage. Ač je jeho žánrem jazz a hrál s muzikanty jako Gary Burton, John Zorn nebo Charles Lloyd, na stylu nahrávky se to příliš nepodepsalo. Ověříte si to na YouTube profilu hudebnice.


Tip týdne

Grace Potter - Mother Road
žánr: blues rock / pop / americana

 Grace Potter - Mother Road
Jsou to už čtyři roky, co jsme vás upozorňovali na třetí sólovou desku americké hudebnice Grace Potter, která kombinuje blues rock, pop, americanu, roots rock, prvky funku nebo i country. Nyní je zpět s jejím následovníkem "Mother Road". Deset songů je nasáklých bluesem ještě o něco víc než ty z roku 2019. Producentem samozřejmě nemohl být nikdo jiný než její manžel Eric Valentine, do jehož portfolia patří hvězdy jako Good Charlotte, Nickel Creek, Lostprophets, Taking Back Sunday či The All-American Rejects. Ve studiu je navíc navštívili i bubeník Train Matt Musty, kytarista Cage The Elephant Nick Bockrath nebo slavný klávesista Benmont Tench. Že to, co tato sestava stvořila, opět stojí za poslech, zjistíte na YouTube.


Quavo - Rocket Power
žánr: rap

 Quavo - Rocket Power
Americký rapper Quavo konečně uvádí několikrát odložené druhé album "Rocket Power", které je zároveň první nahrávkou po vraždě jeho synovce a kolegy z tria Migos Kirsnicka Khari Balla, kterého budete znát spíš pod jménem Takeoff. Není tedy divu, že i spolupráci s ním tady najdete. K nim se přidali ještě Future, Young Thug a méně známí Hunxho & BabyDrill. O něco bohatší na slavná jména je seznam producentů, který vede Kenny Beats, Murda Beatz, DJ Durel, Bnyx, Aldae, The Monsters & Strangerz. Vydáním kolekce o celkem osmnácti položkách žije na YouTube rappera.


Rhiannon Giddens - You're The One
žánr: folk rock / americana / blues

 Rhiannon Giddens - You're The One
Rhiannon Giddens se po dvou albech, která natočila společně s Francescem Turrisim, vrací opět čistě sólo. Autorkou tuctu songů sbírky nazvané "You're The One" je pouze ona sama. Turrisi si zde zahrál alespoň na klávesy a akordeon a k němu se přidali ještě multiinstrumentalista Dirk Powell, bubeník Terrence 'Teejai' Grizzle Jr., basista Jason Sypher, kytarista Niwel Tsumbu a především producent Jack Splash, jehož služeb využili Kendrick Lamar, Solange, Alicia Keys, Tank And The Bangas. Na desce ovšem znějí i konga, cajon nebo smyčcový orchestr. Z ukázek na stránkách vydavatelství Nonesuch zjistíte, že je poněkud obtížné toto dílo žánrově zaškatulkovat.


Cory Wong - The Lucky One
žánr: funk / pop rock / soul

 Cory Wong - The Lucky One
Cory Wong je doslova neúnavný. Po třech loňských řadovkách se vrací s další. Jmenuje se "The Lucky One" a autor si na ní opět hraje s hudebními styly, jako jsou funk, pop, rock, soul, r'n'b, jazz, art rock a elektronika. Do studia si pro natočení dvanácti písniček pozval spoustu hostů - po jeho boku se postupně objevili Allen Stone, O.A.R., dodie, Louis Cole, Ben Rector, Ariel Posen, Brasstracks a Big Gigantic. Co z jejich spolupráce vzešlo, uslyšíte na Wongově YouTube.


Dizzy - Dizzy
žánr: indie pop

 Dizzy - Dizzy
Jestli vás zaujalo druhé album kanadské indiefolkové formace Dizzy "The Sun And Her Scorch" stejně jako nás, určitě vás potěší, že se muzikanti teď vracejí s jeho následovníkem. V jeho případě si s názvem příliš hlavu nelámali a kolekci dvanácti písniček pojmenovali jednoduše po sobě. Jejich produkce se ujal vedle členů sestavy na Grammy nominovaný David Pramik, jenž spolupracuje s interprety jako I Prevail, Call Me Karizma, LANY, Illenium nebo Oliver Tree. Kam kvartet posunul, zjistíte na YouTube.


Skálmöld - Ýdalir
žánr: viking metal

Skálmöld - Ýdalir
Skálmöld platí za ikonu vikingského metalu a pro své fanoušky na letošek přichystali další studiovku. Nese titul "Ýdalir", obsahuje celkem deset songů a z rádií můžete znát kromě dalších dvou právě titulní skladbu, již muzikanti opatřili i klipem. Vychutnejte si ho na YouTube kanálu vydavatelství Napalm Records a o svůj názor se s námi nezapomeňte podělit v komentářích.


V krátkosti

 • Cautious Clay - Karpeh
  Americký hudebník pohybující se na rozhraní indie popu a r'n'b navazuje na svůj debut "Deadpan Love" druhou řadovkou s patnácti písničkami. Názvem je občanské příjmení samotného zpěváka a mezi hosty nalezneme interprety jako Julian Lage, Arooj Afrab, Immanuel Wilkins a Ambrose Akinmusire. (YouTube)

 • Giggs - Zero Tolerance
  Po čtyřech letech (respektive po třech, budete-li počítat i mixtape "Now Or Never") se vrací britský rapper s novou studiovkou. Pozvání na hostování přijali Diddy, Popcaan, Dave East, Jadakiss, Jerry Green, Lojay, Holy, 21 Savage, Tiny Boost nebo Dave. (YouTube)

 • Gregory Alan Isakov - Appaloosa Bones
  Americký písničkář, kterého s sebou brával na turné třeba Passenger, se vrací s další porcí folkových songů. (YouTube)

 • Jill Andrews - Modern Age
  Celkem deset songů si pro svoji novou kolekci připravila americká písničkářka a někdejší členka The Everybodyfields a Hush Kids. Jejich produkci si vzal na starost opět Lucas Morton. (YouTube)

 • Bobby Rush - All My Love For You
  Dvojnásobný držitel Grammy a obyvatel Bluesové i R'n'b síně slávy ani ve svých bezmála devadesáti letech nevěší tvorbu na hřebík a přichází s desítkou písní, které si sám napsal i produkoval. (YouTube)

 • Dan Sultan - Dan Sultan
  Australský hudebník, který ve své vlasti sbírá ceny v nejrůznějších žánrech od blues přes rock po dětskou muziku, se v jedenácti skladbách tentokrát pustil do folku s příměsí popu a prvky country. (YouTube)

 • Genesis Owusu - Struggler
  Pokud jste si oblíbili mix hip hopu, funku a punk rocku ghansko-australského rappera, už jistě napjatě očekáváte jeho druhé album. Jedenáct tracků produkovali například Jason Evigan, Mikey Freedom Hart nebo Andrew Klippel. (YouTube)

 • Renee Rapp - Snow Angel
  Americká herečka a zpěvačka vydává svůj albový debut s dvanácti písničkami, které produkoval Alexander 23 (Tate McRae, Olivia Rodrigo, AJ Mitchell). (YouTube)

 • Mick Jenkins - The Patience
  Pro svou čtvrtou desku připravil americký rapper jedenáct tracků, včetně čtyř, kde ho doplnili JID, Vic Mensa, Freddie Gibbs a Benny The Butcher. (YouTube)

 • Teddy Thompson - My Love Of Country
  Anglický písničkář, který během své kariéry natáčel s hvězdami jako Rufus Wainwright, Shawn Colvin, Rosanne Cash nebo Marianne Faithfull, se v deseti skladbách vyzpívává z lásky ke své zemi. (YouTube)

 • Andy Falco, Travis Book - Falco And Book Play Jerry Garcia
  Dva členové The Infamous Stringdusters se na speciálním koncertu rozhodli zahrát pouze písně někdejšího člena Grateful Dead. (YouTube)

 • Horrendous - Ontological Mysterium
  Novinka americké progresivní deathmetalové sebranky. (YouTube)

 • Madsen - Hollywood
  Devátá studiovka indierockové partičky z Německa. (YouTube)

 • Osees - Intercepted Message
  Sedmadvacátá studiová nahrávka Johna Dwyera a jeho synth-punkové kapely. (YouTube)

 • Sonic Youth - Live In Brooklyn 2011
  Třicetiletá historie v sedmnácti skladbách - to je nejstručnější charakteristika živáku americké rockové skupiny. (YouTube)

 • Russ - Santiago
  Americký rapper po květnovém EP vydává ještě plnohodnotnou nahrávku se třinácti racky. (YouTube)

 • Spirit Adrift - Ghost At The Gallows
  Novinka heavymetalové skvadry z Arizony. (YouTube)

 • The Xcerts - Learning How To Live And Let Go
  Pátá řadovka skotského alternativního tria. (YouTube)

 • Tribes - Rabbit Head
  Novinka brooklynského experimentálně popového dua. (YouTube)

 • Warmen - Here For None
  Šestá studiovka finské heavymetalové bandy. (YouTube)


  Dále vychází

  Aerosmith - Greatest Hits
  Aerosmith - Greatest Hits / Deluxe
  Anna Tivel - Outsiders (Live In A Living Room)
  Arnold Dreyblatt & The Orchestra Of Excited Strings - Resolve
  Bearings - The Best Part About Being Human
  Big Time Rush - Another Life
  Caroline Cotter - Gently As I Go
  Cyhra - The Vertigo Trigger
  David Dondero - Immersion Therapy
  Deyarmond Edison - Epoch
  Dick Hyman - Scott Joplin : Complete Work For Piano
  Diners - Domino
  East Forest - Music For The Deck Of The Titanic
  Fiddlehead - Death Is Nothing To Us
  Fran Lobo - Burning It Feels Like
  Greg Owens (Of Chiodos) - Volume 1
  Gretta Ray - Positive Spin
  J-Hope - Jack In The Box (Hope Edition)
  Jack Harlow - Jackman.
  Karina Rykman - Joyride
  King Khan - The Invaders
  Kipp Stone - 66689 Blvd Prequel
  Lady Lamb - In The Mammoth Nothing Of The Night
  Mapache - Swinging Stars
  Milking The Goatmachine - Neue Platte
  Mr. Greg And Cass McCombs - Mr. Greg & Cass McCombs Sing And Play New Folk Songs For Children
  Naked Lungs - Pressure
  Nathan Mongol Wells (Of Ottoman Turks) - From A Dark Corner
  Oblivion Protocol - Fall Of The Shires
  Pærish - You’re In Both Dreams (And You’re Scared)
  Point North - Prepare For Despair
  Pynkie - Songies
  Ringworm - Seeing Through Fire
  Rose Bloom - I Am Me
  Sloppy Heads - Sometimes Just One Second
  Stephen Steinbrink - Disappearing Coin
  Talking Heads - Stop Making Sense (Deluxe Edition)
  Taylor Ashton - Stranger To The Feeling
  The Dead Daisies - Best Of
  The One Eighties - Minefields
  Tia Gostelow - Head Noise
  Tuv - Stop Loving Me!
  Unblessed Divine - Portal To Darkness
  Valkeat - Fireborn
  Yatta Bandz - Tuff Luv

  Vychází na vinylu:
  Aerosmith - Greatest Hits
  Al Di Meola - All Your Life: A Tribute To The Beatles
  Arch Enemy - War Eternal
  Arch Enemy - Will To Power
  Arnold Dreyblatt & The Orchestra Of Excited Strings - Resolve
  Birdy - Portraits
  Cautious Clay - Karpeh
  Cecil Taylor - Unit Structures
  Cyhra - The Vertigo Trigger
  Diners - Domino
  East Forest - Music For The Deck Of The Titanic
  Fiddlehead - Death Is Nothing To Us
  Fran Lobo - Burning It Feels Like
  Gregory Alan Isakov - Appaloosa Bones
  Horrendous - Ontological Mysterium
  Hozier - Unreal Unearth
  Idina Menzel - Drama Queen
  Jack Harlow - Jackman.
  Jon Batiste - World Music Radio
  Mapache - Swinging Stars
  Margaret Glaspy - Echo The Diamond
  Movements - Ruckus!
  Mr. Greg And Cass McCombs - Mr. Greg & Cass McCombs Sing And Play New Folk Songs For Children
  Osees - Intercepted Message
  Rhiannon Giddens - You're The One
  Ringworm - Seeing Through Fire
  Shamir - Homo Anxietatem
  Slipknot - Live At Msg
  Smoking Popes - Get Fired
  Sonic Youth - Live In Brooklyn 2011
  Spirit Adrift - Ghost At The Gallows
  Stephen Steinbrink - Disappearing Coin
  Taylor Ashton - Stranger To The Feeling
  Teddy Thompson - My Love Of Country
  The Dead Daisies - Best Of
  Tribes - Rabbit Head
  Unblessed Divine - Portal To Darkness
  Vypsaná Fixa - Bestiálně šťastní XX

  EP:
  Iris Ell - Undergod
  Khole Rose - The In Between
  Kidd Kenn - Busy Being Bad
  Miina - Slow Motion
  Miso Extra - Msg
  Peter $un - 3Piece
  Spoils - Nothing For A Man

  Reedice:
  Al Di Meola - All Your Life: A Tribute To The Beatles
  Arch Enemy - War Eternal
  Arch Enemy - Will To Power
  Boris - Heavy Rocks
  Joe Strummer And The Mescaleros - Live At Acton Town Hall

  DOPORUČENÉ ČLÁNKY
  Kolektivní halucinace - Horníci 8/10
  Video: V novém klipu Kolektivní halucinace odhalují "Horníci" své tváře Na jaře tohoto roku vydala formace Kolektivní halucinace své čtvrté studiové album "Nejistota" a nyní z něj v premiéře představuje syrový videoklip "Horníci". Jedná se o první skladbu z desky, která dostala vizuální podobu.... čtěte zde
  Vydáno: 18.06.2024 19:00 v sekci Audio / Video | Video
  Alice Cooper, enteria arena, Pardubice, 17.6.2024
  Naživo: Groteskní imaginárium doktora Alice Coopera okouzlilo Pardubice energií i přehlídkou hitů Pokud bychom měli vypíchnout tu nejpodstatnější věc, kterou Alice Cooper dal světu, jednalo by se o jeho jedinečné propojení rockové muziky a hororového divadla. Položil základy, na kterých svoje spektákly staví mnozí další.... čtěte zde
  Vydáno: 18.06.2024 15:30 v sekci Naživo
  Koho neminout na letošním Metronome Prague? Šest tipů na hvězdy i černé koně
  Publicistika: Koho neminout na letošním Metronome Prague? Šest tipů na hvězdy i černé koně Pražský festival Metronome je pravidelnou přehlídkou neotřelých jmen: nabízí pečlivý výběr domácích interpretů i řadu mezinárodních hvězd. Letos pro vás máme opět několik tipů, které byste v programu neměli opomenout.... čtěte zde
  Vydáno: 18.06.2024 08:00 v sekci Publicistika
  Rock for People - Den čtvrtý, Park 360, Hradec Králové, 15.6.2024
  Naživo: Závěr Rock for People patřil Pendulum, Bombay Bicycle Club, The Darkness a dalším. Přinášíme i Top 10 toho nej z festivalu Tak je to za námi. Hradecká hudební přehlídka ve svém devětadvacátém ročníku udělala skoro všechno správně, znovu jí obrovsky přálo štěstí a ještě nedávno naprosto nemyslitelných více jak 40 tisíc fanoušků se domů... čtěte zde
  Vydáno: 17.06.2024 13:08 v sekci Naživo
  Aurora - What Happened to the Heart? 9/10
  Recenze: Bojovnice ve stříbrné zbroji Aurora se ptá: "What Happened to the Heart?" Kvalitou se novinka vyrovná zpěvaččinu debutu Roztančená, rozhekaná a rozjařená Aurora se dva roky po desce "The Gods We Can Touch" vrací s novým materiálem. Už dříve zveřejněné singly naznačily, že norská zpěvačka je znovu ve formě. A to se potvrdilo: vydává ze sebe to... čtěte zde
  Vydáno: 17.06.2024 00:00 v sekci Recenze
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
  - Fotogalerie: Druhý den Rock for People zachvátily spoře oděné hudebnice (14.06.2024 12:58)
  - Nové desky 23/2024 - od Bon Jovi přes Charli XCX po Auroru (12.06.2024 08:00)
  - Nové desky 22/2024 - od Bat For Lashes přes Crowded House po Becky Hill (05.06.2024 13:00)
  - Nové desky 21/2024 - od Bring Me The Horizon přes Lennyho Kravitze po Twenty One Pilots (29.05.2024 12:00)
  - Video: Hozier natočil k megahitu "Too Sweet" podprůměrný koncertní videoklip (25.05.2024 12:28)
  - Nové desky 20/2024 - od Billie Eilish přes Slashe po Zayna (22.05.2024 11:00)
  - Video: Vypsaná fiXa v animovaném klipu připomíná třicet let "Absolutního snu" (19.05.2024 16:47)
  - Nové desky 19/2024 - od Kings Of Leon přes Anguse & Julii Stoneovy po Aleka Benjamina (15.05.2024 13:36)
  - Nové desky 18/2024 - od Sii přes Duu Lipu po Willow (08.05.2024 13:00)
  - Nové desky 17/2024 - od Pet Shop Boys přes Justice po St. Vincent (01.05.2024 12:00)

  ALBUM TÝDNE 25/2024

  Aurora
  What Happened to the Heart?

  Roztančená, rozhekaná a rozjařená Aurora se dva roky po desce "The Gods We Can Touch" vrací s novým materiálem. Už dříve zveřejněné singly naznačily, že norská zpěvačka je znovu ve formě. A to se potvrdilo: vydává ze sebe to nejlepší, aby v dnešní válkami a nenávistí zmítané době zažehla pochodeň naděje.

  9/10

  NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

  FILMSERVER.CZ PÍŠE

  FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

  SPARK PÍŠE

  CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

  Čt 20.06.
  Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
  Pá 21.06.
  Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
  So 22.06.
  Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
  Út 25.06.
  The Gaslight Anthem (US) (Roxy, Praha)
  St 03.07.
  Rod Stewart (UK) (O2 Arena, Praha)
  St 03.07.
  Beats For Love (Dolní Vítkovice, Ostrava)
  Čt 04.07.
  The Smashing Pumpkins (US) (O2 Universum, Praha)
  Ne 07.07.
  Laid Back Country Picker (US) (Café V Lese, Praha)
  St 17.07.
  Colours of Ostrava 2024 (Dolní Vítkovice, Ostrava)
  Čt 18.07.
  Colours of Ostrava 2024 (Dolní Vítkovice, Ostrava)

  » zobrazit všechny akce «

  OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

  The Prodigy Justin Bieber Prince Vladimír Mišík Parkway Drive Bring Me The Horizon mp3.com Sia Avril Lavigne Rush Beyoncé Taylor Swift Bono Kabát Mirai The Offspring Queen Lucie Vondráčková Lady Gaga Billie Eilish
  filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
  musicserver.cz - hudba od začátku do konce
  ©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
  Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
  Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
  smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe