Godsmack ve videoklipu k písni "Surrender" zvou do zákulisí koncertu

23.11.2022 10:47 - Kateřina Spacek | foto: BMG

Jak jsme před pár dny informovali, Godsmack se v únoru s fanoušky rozloučí osmou studiovkou. Nyní se pochlubili ochutnávkou "Surrender" i s doprovodným videem.

Chystané album ponese název "Lighting Up The Sky" a vyjde 24. února 2023 u BMG. Podílel se na něm také Andrew "Mudrock" Murdock, který spolupracoval se jmény jako Avanged Sevenfold nebo Alice Cooper.

"Mám rád, když vás deska vezme na cestu zepředu dozadu. Uvědomil jsem si, že je tu celý příběh o putování jednoho člověka, o jeho vzestupech a pádech," říká frontman Erna Sully o nadcházející řadovce. "Věřím, že je to příběh, s nímž se na lidské úrovni spojí každý, protože všichni jsme si v životě něčím prošli."

Novinka zaujímá v tracklistu "Lighting Up The Sky" třetí místo. " 'Surrender' je o vyčerpání, které můžeme všichni občas cítit ve vztazích z nadbytečných vzájemných bojů. V určitém bodě našeho života se podřizujeme tomu, že necháme stranou, kdo má pravdu a kdo ne, prostě chceme, aby to přestalo! A tak máváme bílou vlajkou," popisuje Sully čerstvou píseň.

Ve videoklipu se střídají barevné záběry z koncertů s černobílými prostřihy ze zákulisí. Hned od úvodních tónů jako by se člověk na moment vrátil s kapelou v čase. Ze vší té nostalgie je člověku až líto, že se s námi Godsmack loučí.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY