Pražský výběr přiveze svou hitovou show i na čerstvý vzduch do Ledáren Braník

11.08.2022 08:06 - Jiří V. Matýsek | foto: Tom Jajo Rozkovec / musicserver.cz

Jako by skupinu Pražský výběr její dubnový set v Lucerna Music Baru navnadil a dobil novou energií. Ačkoliv to vypadalo, že si domácí rockové legendy v této sestavě dají od hraní pokoj (Pavlíček a Čok se například věnovali finálním koncertům formace Stromboli), konec léta bude Pražskému výběru patřit. Turné o osmi zastávkách, které si na jeden večer zaskočí i do zahraničí (do Drážďan v Německu), pak ještě na podzim doplní vystoupení v Ústí nad Orlicí a velký koncert v Kongresovém centru ve Zlíně. Kompletní přehled štací najdete v závěru článku.

Po vyprodaném klubovém koncertu v Lucerna Music Baru se formace vrátí i do Prahy. Tentokrát si pánové Kocáb, Pavlíček, Čok, Hrubeš a Kryšpín střihnou open air vystoupení v Ledárnách Braník. Večer naplánovaný na 8. září tak v podstatě celý letošní běh akcí v tomto prostoru uzavře - definitivní tečkou bude o den později Viktor Sheen. Vstupenky na Pražský výběr, ale i na další srpnové koncerty jsou k dispozici přímo na webu akce Ledárny Open Air.

" 'Proč jen já měnit styl stále mám?' ptá se kapela v jedné ze svých slavných skladeb. Pražský výběr nic měnit nemusí. Obdivuhodně se drží svého hudebního kopyta už dlouhé roky - a skvěle mu to funguje. Vyprodaný Lucerna Music Bar doslova vybuchoval energií a nadšením," psali jsme v dubnovém reportu. Klubové koncerty mají svou specifickou atmosféru. Dá se ale očekávat, že energii, kterou tihle zkušení muzikanti mají, se podaří přenést i do otevřeného prostoru, kam si letošní letní tour naplánovali.

Uskuteční se na následujících místech v těchto termínech:

20. 8. - České Budějovice, Žižkárna,
21. 8. - Drážďany, Canaletto,
25. 8. - Boskovice, Letní kino,
26. 8. - Výrava, Letní parket,
2. 9. - Konopiště, Přírodní amfiteátr,
3. 9. - Žatec, Dočesná,
7. 9. - Brno, Amfiteátr Starý pivovar,
8. 9. Praha - Ledárny Braník,
27. 10. - Ústí nad Orlicí, Kulturní dům,
4. 11. - Zlín, Kongresové centrum.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY