Night Lovell obejme Prahu svou temnou flow

04.08.2022 09:29 - Tisková zpráva | foto: Fource PR

Temný rapper Night Lovell se po čtyřech letech vrací do Prahy. Už 9. října si znovu troufne vyprodat klub Roxy, kde představí nejnovější projekt "Just Say You Don't Care". Jeden z nejúspěšnějších kanadských umělců ve své tvorbě kombinuje experimentální rap a cloudový trap s dusivou flow. Vstupenky (595 Kč) jsou v prodeji od 3. srpna na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster.

Důkaz jeho obřího vlivu? Co třeba stamiliony streamů na Spotify? Night Lovell začal kariéru začátkem minulé dekády na Soundcloudu, kam jako teenager vkládal své první tracky. Na svůj nízký věk zaujal posluchače svou těžkotonážní flow a temnými, hodně osobními texty. Osobitý styl začala vyzdvihovat média jako Pitchfork nebo Rolling Stone, kanadské ceny Juno Awards Night Lovella zařadily do série dokumentů upozorňující na talenty vzešlé z undergroundu.

První album "Concept Vague" vydal svépomocí v roce 2014. Obsahuje nejúspěšnější singl "Dark Light", který má jenom na YouTube téměř sedmdesát milionů streamů. Do Prahy přijede Night Lovell představit svou poslední desku "Just Say You Don't Care", která vyšla na labelu G59 vedeném emo-rappery $uicideboy$.

Koncert je součástí #BE30, oslavy 30 let klubu Roxy probíhající od září do konce roku.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY