Olivia Rodrigo oslavila první narozeniny svého debutového singlu "drivers license"

10.01.2022 19:39 - Honza Balušek | foto: Geffen Records

Olivia Rodrigo si asi nemohla přát hvězdnější start své sólové kariéry. Pár fanoušků sice získala už rolí v seriálu "High School Musical: The Musical: The Series" na streamovací platformě Disney+, ale k daleko více uším se dostala díky svému debutovému singlu "drivers license", který odstartoval její dráhu zpěvačky 8. ledna 2021. A právě tyto roční narozeniny stále teprve osmnáctiletá hudebnice oslavila krátkým videem.

Na svém Instagramu sdílela živě nahraný úryvek této písně s tím, že jej natočila den nebo dva potom, co ji složila, a vůbec netušila, jaký úspěch po celém světě jí přinese. Skladba se totiž v následujících týdnech a měsících prodrala do čela žebříčků v mnoha zemích, přičemž nechyběly ani její domovské Spojené státy, dále Velká Británie, Austrálie anebo i Česká republika.

Že se z Olivie nestane jen one-hit wonder, který brzy upadne v zapomnění, dosvědčily i další úspěšné singly "deja vu", "good 4 U" či "traitor" a hlavně nejen komerčně úspěšná, ale i kritiky chválená debutová deska "SOUR".NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY