Adele uvede novou desku televizním speciálem. Zpovídat ji bude Oprah

19.10.2021 08:12 - Honza Balušek | foto: CBS

Zatímco mnoho jiných hudebních hvězd sází při uvedení svých koncertních filmů či dokumentů na streamovací služby, Adele pěkně oldschoolově zůstává u lineárního televizního vysílání. Připravovanou desku "30" zpropaguje na americké stanici CBS velkým speciálem.

Adele - On Night Only
© CBS
Ten ponese titul "One Night Only" a zámořští diváci se jej dočkají v neděli 14. listopadu, tedy jen pět dnů před vydáním netrpělivě očekávané albové novinky. Pořad se natáčel (respektive možná se teprve bude natáčet, informace jsou v tomto poněkud nejasné) v Los Angeles a kromě prvního živého provedení čerstvých písní bude obsahovat i rozhovor, který se zpěvačkou povede Oprah Winfrey. Britská hvězda zde prý mimo jiné ozřejmí příběhy, které se skrývají za novými skladbami, a vpustí diváky i do svého soukromí - probere témata jako život po rozvodu, hubnutí a výchova syna.

Zda, kdy a případně kde bude snímek k vidění i jinde než v USA, prozatím není jasné, je ale dost pravděpodobné, že ani mimoamerické televize si možnost jeho odvysílání nenechají ujít.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY