Garbage oslaví dvacáté výročí desky "beautifulgarbage" rozsáhlou reedicí

20.08.2021 10:52 - Ondřej Kocáb | foto: Garbage Unlimited

Americko-skotská formace Garbage letos přišla se svou sedmou studiovku "No Gods No Masters". Nebude to však jediný materiál, kterého se od ní letos na obchodních pultech dočkáme. Dvacáté výročí totiž slaví třetí řadovka "beautifulgarbage". Podobně jako u debutu "Garbage" a následovníka "Version 2.0" k tomuto výročí kapela naplánovala speciální reedici, v rámci které album znovu vyjde i na vinylu.

"Oslavujeme 20. výročí 'beautifulgarbage'. Postupem času si tato deska u našich fanoušků získávala stále větší respekt a mnoho skladeb z ní zůstává dodnes součástí našich koncertních setlistů. Vždy jsme byli na tuto nahrávku hrdí a cítili jsme, že v mnoha ohledech předběhla dobu. Teď po dvaceti letech máme radost, že navzdory všemu jsme stále zde a můžeme našemu milovanému albu dopřát poctu, jakou si zaslouží," stojí v oficiálním prohlášení.

Na výběr bude z několika balíčků včetně speciálního boxsetu. Ten vedle tradičního alba na dvou LP nabídne i třetí vinyl plný raritek a druhých stran singlů. Vydání je naplánováno na 1. říjen tohoto roku.

Seznam skladeb beautifulgarbage b-sides je následující: Candy Says, Use Me, Sex Never Goes Out Of Fashion, Begging Bone, April 10th, Happiness Pt. 2, Confidence, Enough Is Never Enough, Wild Horses (Live), I'm Really Into Techno.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY