Green Doors draží Zlíbanou kytaru

21.04.2016 12:19 - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta

Green Doors, nezisková organizace, která otevírá dveře do pracovního života lidem zotavujícím se z duševního onemocnění, pořádá v sobotu 30. dubna u Café Na půl cesty pálení čarodějnic. V parku Na Pankráci budou odpoledne připravené workshopy pro děti, v podvečer a večer pak proběhne bohatý hudební program. Během celého dne Green Doors a spřízněné neziskové organizace budou prezentovat vlastní aktivity i originální upomínkové kousky k zakoupení ze svých dílen.

"Na naše Čarodějnice chodí hlavně lidé, kteří si chtějí poslechnout dobré koncerty, něco se dozvědět a trávit příjemné odpoledne s dětmi, pro které je připraven opravdu bohatý program," přibližuje charakter akce ředitelka Green Doors Myroslava Bubela.

Letos je na programu opět zařazená dražba. Dražit se bude unikátní kytara doslova posetá desítkami polibků něžných dívek, které tím vyjádřily podporu neziskové organizaci Green Doors. Do akce se také zapojila řada známých zpěvaček jako Lucie Bílá, Ewa Farna, Aneta Langerová, Klára Vytisková, patronka Green Doors Iva Pazderková, Blanka Šrůmová (Tichá dohoda) a Marie Kieslowski. Vyvolávací cena nástroje je 10 000 Kč.

Projekt Zlíbaná kytara vznikl ve spolupráci s prodejcem hudebních nástrojů Kytary.cz, který nástroj do dražby věnoval. Každý otisk polibku rtěnky na kytaře byl zalakován a zakonzervován tak, aby na hudebním nástroji držel už na věky. Nyní je kytara připravená k dražbě ve prospěch Green Doors.

V rámci hudebního programu vystoupí Refjúdží Band, což je jedinečný hudebně-divadelní projekt s výrazným sociálním přesahem. Kapela míchá kurdský folk a pop, akordeon východoevropského stylu, čínskou operní a popovou hudbu, švýcarské nápěvky z hor a kabaretů, dixieland, brass, rap a další žánry. Megaphone je svěžím větrem české klubové i festivalové scény, který nenechá svým vystoupením a našlápnutým setem písní nikoho sedět u stolu. Základem je rozmanitý mix funku a popu s jasným rukopisem.NÁZORY

Vložit názor

Povinné položky jsou označeny hvězdičkou. E-mail je třeba pouze pokud budete chtít zasílat reakce a nebude zveřejněn.

Zasílat reakce e-mailem na vaši reakci, článek nebo nezasílat.

Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova musicserver
Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán.

  • Hoho (Karel, 21.04.2016 16:14) Reagovat

    Super akce, mít tak prachy, tak do toho jdu. Ty kočičky jsou fakt luxusní :)

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY