Neposlušná Iggy Azalea má v novém videoklipu trable s Jennifer Hudson

03.03.2015 14:51 - Simona Knotková | foto: facebook interpreta

Železo se má kout, dokud je žhavé, a tak Iggy Azalea se svým týmem producentů momentálně sedí ve studiu a pracuje na následovníkovi debutového "The New Classic". Australská rodačka se dokonce nechala slyšet, že se už nachází v polovině celého nahrávání. Na pravidelné raporty z tvůrčího lůna však musíte zapomenout, aspoň co se týče sdělovací platformy na Twitteru. Tu totiž Iggy v únoru na nějaký čas opustila.

Důvodem bylo především množství rozbrojů, kterým interpretka po celou dobou existence účtu musela čelit. Za všechny zmiňme například slovní potyčky se svou skoro spolujmenovkyní Azealií Banks. Poslední kapkou do pomyslného poháru trpělivosti pro ni však bylo tažení haterů ohledně její postavy v bikinách po uveřejnění paparazzi fotek.

"Cítíte, že je to osobní útok na vaši osobu a je lidskou přirozeností mít potřebu se bránit. Takže se obhajujete, což je zase mnoha lidmi špatně vyloženo. Pak se to objeví na blogu a vy jste naštvaní na tenhle blog. Je to koloběh... A vy se z něho musíte dostat ven. Jsem v polovině natáčení druhého alba a nechci, aby kvůli tomu znělo rozčíleně a agresivně," uvedla Azalea při rozhovoru v rádiu Power 106. Posluchačům tak zároveň dala indicii, jak dvojka znít tedy nejspíše nebude.

Je nicméně ještě brzy pomýšlet na čerstvé skladby. Zatím si koneckonců můžeme užívat nových přírůstků, jimiž nás obohatila nedávná reedice prvotiny "Reclassified". A třeba i nový videoklip "Trouble", v němž se kromě rapperky objeví i třiatřicetiletá Jennifer Hudson. Stejně jako jde na jistotu skladba, nezahálí ani vizuální zpracování, které vám Hudson představí jako nekompromisní policistu a Azaleu v roli zlobivé holky od ještě zlobivějšího kluka. A je to opět fajn podívaná.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY