TOPlist
shop.musicserver.cz
Britney Spears smutní. V Afghánistánu byl sestřelen její bývalý přítel

Britney Spears smutní. V Afghánistánu byl sestřelen její bývalý přítel

Vydáno: 18.01.2015 19:04 v sekci Novinky - Milan Menčík | foto: facebook interpreta
Britney Spears zažívá znovu smutné dny. Tentokrát jejich příčinou není ona sama ani její výstřelky. V hlavním městě Afghánistánu Kábulu byl v minulých dnech sestřelen vrtulník, který pilotoval John Sundahl.

Ten se Spears v roce 2007 chodil. Pomohl jí v těžkém období, vždyť samotné seznámení tohoto páru proběhlo v Los Angeles na setkání Anonymních alkoholiků, jak píše list Daily Mirror. Sundahl zpěvačku již tenkrát varoval, že když nepřestane pít, zemře. Nabádal ji, ať se zachrání alespoň kvůli svým dětem. Přátelství jim vydrželo i po rozchodu a spekuluje se, že loni svůj vztah obnovili.

Čtyřiačtyřicetiletý Sundahl pracoval v Afghánistánu několik měsíců jako pilot vrtulníku. S ním po velmi nebezpečném území převážel různé vysoce postavené činitele, proto byl pro hnutí Taliban velmi vítaným terčem. Popová princezna byla ze zprávy o Sundahlově smrti velmi zdrcena. O jedenáct let mladší zpěvačka se nyní věnuje svému angažmá v Las Vegas a v osobním životě i hudební kariéře zažívá po mnoha vzletech a pádech na své poměry vyrovnané období.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Youth Lagoon - Rarely Do I Dream 8/10
Recenze: Youth Lagoon otevírá upřímným albem "Rarely Do I Dream" náruč úplně všem Jmenuje se Trevor Powers a svoje předposlední album posluchačům představil po osmileté pauze. Řeč je o hudebníkovi, který si říká Youth Lagoon. Jeho nejnovější deska nese název "Rarely Do I Dream" a dost možná jde o... čtěte zde
Vydáno: 17.03.2025 00:00 v sekci Recenze
Pokáč, Palác Akropolis, Praha, 15.3.2025
Naživo: Pokáč v Paláci Akropolis překvapil dvojkoncertem - jeden zahrál pro děti, druhý pro rodiče Kdo by v naší zemi neznal Pokáče? Dokáže zaplnit O2 arenu, nebojí se ale přijít ani s opačným konceptem - letos třeba vyjel na "Vesnice tour". A taky si odskočil do pražského Paláce Akropolis na ojedinělý dvoják. Jeden koncert... čtěte zde
Vydáno: 16.03.2025 18:30 v sekci Naživo
Alan Walker, Forum Karlín, Praha, 15.3.2025
Naživo: Alan Walker do Fora Karlín nepřijel sám Narodil se v Británii jako syn skotsko-britského otce a norské matky, už ve dvou letech se ale spolu se svými dvěma sourozenci přestěhoval do Norska. Začínal jako YouTuber, pak se ale na stejné platformě začal koukat na tutoriály a dle... čtěte zde
Vydáno: 16.03.2025 12:00 v sekci Naživo
Becoming Led Zeppelin 8/10
Hudba v TV: Snímek "Becoming Led Zeppelin" důkladně mapuje vzestup slavné skupiny ke slávě, hladí ale příliš po srsti a nepřekvapí Led Zeppelin, inovátoři, kteří s aristokratickou vznešeností dokázali překovat rockovou muziku do čehosi těžko nahraditelného a nesmírně inspirativního, potřebovali pouhý rok na to, aby dokázali vystřelit ke slávě. Právě na... čtěte zde
Vydáno: 16.03.2025 08:00 v sekci Recenze | Hudba v TV
Avantasia - Here Be Dragons 6/10
Recenze: Avantasia na "Here Be Dragons" nabídla jen stín sebe sama Po třech letech se německý principál Tobias Sammet vrací se svou metalovou operou Avantasia. A jak je u něj zvykem, pozval si celou řadu zvučných jmen. Nechybí Bob Catley, Geoff Tate nebo Michael Kiske. Jak se jubilejní desátá řadovka... čtěte zde
Vydáno: 15.03.2025 16:00 v sekci Recenze
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Video: Halsey v emotivním klipu "Lucky" odkazuje na Britney Spears. To zpěvačku rozlítilo a chtěla ji zažalovat (02.08.2024 12:18)
- Recenze: Justin Timberlake se na "Everything I Thought It Was" trochu zacyklil. Ale to nevadí (27.03.2024 08:30)
- Britney Spears: "Do hudebního průmyslu už se nikdy nevrátím" (06.01.2024 13:28)
- Britney Spears v nové knize šokuje: "S Justinem Timberlakem jsem čekala dítě" (22.10.2023 16:26)
- Audio: Britney Spears a will.i.am znovu spojili síly. Singl "Mind Your Business" ale velká očekávání nesplní (24.07.2023 17:25)
- Britney Spears vydá v říjnu knihu "The Woman In Me". Popíše v ní i mnohaleté opatrovnictví (17.07.2023 10:18)
- Fanoušci zavolali na Britney Spears policii. Zpěvačka si totiž zrušila instagramový účet (30.01.2023 16:23)
- Video: V novom klipe letného hitu Eltona Johna a Britney Spears "Hold Me Closer" interpretov neuvidíte. Zato je plný tanca a farieb (29.09.2022 16:16)
- Audio: Hořkosladký návrat - ve společném singlu "Hold Me Closer" nejsou Elton John ani Britney Spears skoro slyšet (27.08.2022 09:07)
- Elton John a Britney Spears chystají duet "Hold Me Closer". Na obalu jsou oba jako malí (21.08.2022 17:53)

ALBUM TÝDNE 11/2025

Youth Lagoon
Rarely Do I Dream

Jmenuje se Trevor Powers a svoje předposlední album posluchačům představil po osmileté pauze. Řeč je o hudebníkovi, který si říká Youth Lagoon. Jeho nejnovější deska nese název "Rarely Do I Dream" a dost možná jde o nejintimnější počin v celé muzikantově kariéře.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Pá 21.03.
Sofian Medjmedj (CZ) (Forum Karlín, Praha)
Po 31.03.
Benjamin Clementine (UK) (Lucerna Music Bar, Praha)
Út 01.04.
Baby Lasagna (CH) (MeetFactory, Praha)
Út 08.04.
Dizzee Rascal (UK) (Roxy, Praha)
So 12.04.
Twenty One Pilots (US) (O2 arena, Praha)
Út 15.04.
Chase Atlantic (AUS) (Sportovní hala FORTUNA, Praha)
St 16.04.
Nemo (CHE) (Roxy, Praha)
St 16.04.
Bernard Allison (US) (Jazz Dock, Praha)
St 16.04.
P.O.D. (US) (Roxy, Praha)
Čt 17.04.
Composers Summit Prague - Galavečer filmové hudby (Obecní dům - Smetanova síň, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

Vladimír Mišík Prince The Prodigy Justin Bieber ADONXS Lady Gaga Beyoncé Madonna Taylor Swift Lucie Vondráčková Queen Coldplay Viktor Sheen The Weeknd Mirai Vypsaná fiXa Pink Floyd Kabát Hugo Toxxx Gaia Mesiah
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím