© facebook interpreta
Monkey Business jsou v České republice docela výjimkou. I když rozhodně nehrají hudbu, která by se stále omílala na rádiích, přesto za svůj debut "Why Be In When You Could Be Out" získali zlatou desku a spoustu různých ocenění.
Práce na druhém albu trvaly poměrně dlouho a nakonec jsme se dočkali 10. prosince, kdy se do obchodů dostala pod názvem "Save The Robots". Stejně jako u první desky i na tuto si pozvali několik hostů, nechyběli mezi nimi opět
Fred Wesley, ale i kytarista
Hiram Bullock či
Dan Bárta a spousta dalších hostů, mezi nimiž vyčnívá dirigent Mari Klemens a šedesátičlenný orchestr. Prvním singlem je písnička "Dirty", kterou si můžete pustit na speciálním webu k nové desce, což je poměrně zvláštní, protože kapela má jedny z nejlépe vypadajících a hlavně aktualizovaných oficiálních stránek v Česku.
Písničku "Dirty" si můžete pustit na
tomto webu.