Paul Van Dyk rekapituluje uplynulý rok

16.12.2012 09:52 - Jaromír Koc | foto: facebook interpreta

VONYC Sessions 2012 Presented by Paul van Dyk
© facebook interpreta
Asi nejslavnější německý DJ a producent Paul Van Dyk se letos připomněl velmi povedeným albem "Evolution" a nyní servíruje pravidelnou kompilaci.

Jako v minulých letech před Vánoci, i letos Dyk mapuje hudební dění posledních dvanácti měsíců a vydává dvoudiskovou kompilaci s názvem "VONYC Sessions 2012". Obsah obou kotoučů vychází z pravidelné rádiové show tohoto sympatického berlínského rodáka a přináší to nejzajímavější, co se v (především) v tranceové hudbě za poslední rok událo.

Kromě všech svých singlů ze stále aktuální desky, které na kompilaci zařadil v exkluzivních remixech, se mezi více než třicítkou písní můžeme těšit na aktuální hity od Giuseppeho Ottavianiho, Ørjana Nilsena, Seana Tyase, Jerome Isma-Ae nebo Cosmic Gate.

Kompilace je ve světě k mání od 14. prosince, do Čech dorazí v distribuci se zhruba dvoutýdenním zpožděním. Pokud nechcete čekat a chcete ji mít doma třeba ještě do Vánoc, můžete si ji objednat například zde. Pod článkem přikládáme i malý teaser.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY