Aneta Langerová představila novou kapelu

22.11.2006 16:41 - Václav Trávníček | foto: facebook interpreta

Aneta Langerová N
© Sony BMG Bratislava
Zpěvačka Aneta Langerová, která v polovině srpna ukončila spolupráci se členy své doprovodné kapely, nyní představila nové obsazení skupiny. Z původní sestavy zbyl pouze bubeník David Landštof. "Má výborný cit pro rytmus a tempo a já mám štěstí, že se vejdu do jeho hrajícho plánu," uvedla první česká SuperStar na svých internetových stránkách.

Novými tvářemi v kapele jsou bratři Cidlinští. "Mladší Jenda je mladý otevřený člověk a hraje na baskytaru. Jde mu to opravdu dobře," ocenila svého spoluhráče Langerová. Druhým ze sourozenecké dvojice je starší Dalibor, který je klávesistou. "Je to v mé kapele příjemná novinka. Dalibor navíc ovládá i akustickou kytaru," poznamenala zpěvačka. Posledním, staronovým členem je Aleš Březina neboli a.m. almela. S kytaristou pražské skupiny Ectasy Of St. Theresa už Langerová dříve spolupracovala. "Jsem ráda, že je Aleš zase po mém boku. Doprovází mě na elektrickou kytaru a pomáhá mi se skládáním písní," dodala Langerová, která s Březinou napsala například "Píseň pro Světlušku". Ta byla prodávána po českých městech jako samostatný charitativní singl.

První koncert v novém obsazení zahrála Langerová s kapelou 6. listopadu v pražském klubu Retro. Fanoušci ji mají šanci vidět na blížícím se předvánočním turné po klubech, které odstartuje 16. prosince v Mariánských Lázních.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY