Best Of Kylie Minogue vyjde v půli listopadu

16.10.2004 13:43 - Radek Antl | foto: facebook interpreta

Kylie Minogue - Ultimate Kylie
© facebook interpreta
V minulých měsících bylo na musicserver.cz několikrát zmíněno, že úspěšná popová interpretka Kylie Minogue uvažuje o odchodu z hudební branže. Zatím se zdá, že to myslí vážně. Vydáním výběrové desky totiž plní první ze slibů, jež dala fanouškům, když se o ukončení její pěvecké dráhy začalo mluvit (tím druhým je jazzový počin).

Na dvojalbu nazvaném "Ultimate Kylie" zpěvačka shrnula svoji tvorbu do jednatřiceti písní, k nimž přidala dvě novinky. Došlo i na duety s Jasonem Donovanem, Nickem Cavem a Robbiem Williamsem. Prvním radiovým singlem se stala skladba "I Believe In You", na které Kylie spolupracovala se členy kapely Scissor Sisters Jakem Shearsem a Babydaddym. Právě s touto písní se v rámci best-ofky ještě donedávna nepočítalo (ač byla pro tento účel natočena), na konečný tracklist však nakonec zařazena byla.

Dvojalbum "Ultimate Kylie" vyjde 15. listopadu. Najdete na něm: CD 1 - I Should Be So Lucky, Got To Be Certain, The Loco-Motion, Je Ne Sais Pas Pourquoi, Especially For You (feat. Jason Donovan), Hand On Your Heart, Wouldn't Change A Thing, Never Too Late, Tears On My Pillow, Better The Devil You Know, Step Back In Time, What Do I Have To Do?, Shocked, Give Me Just A Little More Time, Celebration / CD2 - Confide In Me, Put Yourself In My Place, Where The Wild Roses Grow (feat. Nick Cave And The Bad Seeds), Did It Again, Breathe, Spinning Around, On A Night Like This Kids (feat. Robbie Williams), Please Stay, Can'T Get You Out Of My Head, In Your Eyes, Love At First Sight, Come Into My World, Slow, Red Blooded Woman, Chocolate, Giving You Up, I Believie In You.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY