TOPlist

Cocotte Minute završí turné věnované bestofce dvojkoncertem v Paláci Akropolis

08.12.2024 19:10 - Hana Bukáčková | foto: se svolením Cocotte Minute

Nu-metalová klasika Cocotte Minute zakončí své turné, které se váže k výběrovému albu "Best Off Kha" a ohlédnutím se za dvěma dekádami na scéně, dvojkoncertem v pražském Paláci Akropolis.

Ve dnech 13. a 14. prosince proběhne křest zmiňovaného vinylu a kapela na něm kompletně přehraje všechny písně z výběrovky. Kdo bude kmotrem, a jestli přijdou nějací hosté, se dozvíte až na místě.

"Zatím máme lidi víc, než jsme čekali, a z toho dvakrát vyprodáno a hrneme to na třetí sold out v Práglu. Jste nejlepší! Je to parádní jízdičkha!" raduje se frontman Zeller z dosavadního průběhu turné.

Ani v Praze nebudou chybět stále ještě neokoukané velké LED obrazovky se speciálními vizuály. Jako předkapela vystoupí šumperská formace Byt číslo 4, která letos debutovala deskou "Čtyři stěny".



DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím