Bebe Rexha v "Chase It (Mmm Da Da Da)" sice jen ducá, na letní hit jí to ale možná stačí

21.05.2024 10:54 - David Böhm | foto: Ace Bowerman

Zdá se, že Bebe Rexha se v klubovém zvuku našla. Není se čemu divit, spolupráce s Davidem Guettou jménem "I'm Good (Blue)" pro zpěvačku znamenal po delší době rádiový hit. Ačkoliv následné repete "One In A Million" s francouzským DJem ani zdaleka takový úspěch nepřineslo, šlo o příjemnou skladbu. Letošní spojení s Alokem v podobě taneční písně "Deep In Your Love" se prohnalo i naším éterem, a tak nyní přichází s "Chase It (Mmm Da Da Da)".

Přímočará, krátká, na vlně EDM se nesoucí novinka přímo zve na klubovou party. Nechybí samozřejmě ani maximálně jednoduchý refrén v podobě titulního popěvku "Mmm Da Da Da". Některé tyto popisy skladby se sice můžou jevit jako výtky, to byste ale špatně pochopili. Dunivé beaty v kombinaci s níže položenými vokály i přes svou neobjevnost zkrátka fungují.

I s doprovodným videem vsadila Bebe na jistotu. Sledujeme v něm rychlá auta, tanečnice v odhalujících outfitech a jednoduchou tiktokovou choreografii. Klip z obrazovky přímo křičí léto.

Schválně, zda nový singl přinese Američance další hit - předpoklady mu na něj nechybí. A nad tím, že by se sólový úspěch této blondýnce opravdu hodil, netřeba dlouze diskutovat. Poslední dvě desky, "Better Mistakes" a "Bebe", se v domácích žebříčcích ohřály jen jediný týden na nelichotivých příčkách 140 a 130.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY