Režisér "Dobré ráno, Brno!" je členem Insania kultu

11.01.2024 10:19 - Redakce | foto: Česká televize

Brno je krásné, historií protknuté město proslulé živoucí kulturou a proaktivními občany, je to občas ale taky trochu bizár s podivným údem na hlavním náměstí, do kterého z jakéhosi důvodu každý den ve stejnou dobu někdy desítky, někdy jednotky lidí strkají ruce, aby chytly jakousi kuličku. Kdo si ze sebe ale neumí udělat legraci, má smutný život, v Brně je ale veselo. Seriál "Dobré ráno, Brno!" budiž toho důkazem.

Kontroverzní seriál z produkce České televize se nebojí tnout do jakkoli citlivého tématu, ukazuje zákulisí plné kiksů, drog i milostných aférek. Dělá si legraci ze sebe i ze všech okolo. Satirický seriál se těší oblibě nejen u brněnských diváků, ČT proto natočila druhou sérii.

V nové sérii odhaluje režisér "Dobrého rána" Mirek v podání herce Jana Kolaříka svůj výtečný hudební vkus, když na sebe bere triko kapely Insania. Kapela se k natáčení vyjadřuje s potěšením: "Herec Jan Kolařík natáčí druhou řadu TV seriálu 'Dobré ráno, Brno!' v tričku 'Grrrotesky'. Fotku krademe ze seznamu z rozhovoru se scenáristou Janem Prušinovským a díííky, rozjasnilo nám to den! Byli jsme přesvědčení, že ten pád z okna v posledním díle byl smrtelný... ale nejspíš stačilo obléci tričko 'Grrrotesky' a Honza Kolařík je opět na nohou."

Nejen pecky z aktuálního alba "Grrrotesky" můžete přijít živě vychutnat 18. ledna na speciálním koncertě v Praze v Akropolis. Kapela si na tuto akci připravila několik překvapení: "Jedním z těch, které prozradíme předem, je playlist, ve kterém vzkřísíme několik starých písniček, které už běžně nehrajeme," uvedl lídr kapely Poly. "Většinu z nich si odhlasovali naši fanoušci v anketě na našem facebooku," dodává. Hostem večera bude výjimečné hudební seskupení Projekt XIII, které vystoupí se svou vizuální show.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY