Pop rock plný naděje a srdcervoucí balady - Picture This a Tom Gregory vyrážejí na společné turné

29.03.2023 15:23 - Tisková zpráva | foto: Fource PR

Jak zní současný ostrovní pop rock? Irská čtveřice Picture This vyráží na společné klubové turné s britským hudebníkem Tomem Gregorym. V Praze společně zahrají už 18. listopadu 2023. Rock Café se tak během jednoho večera dočká dvou plnohodnotných hudebních zážitků od mladých interpretů na vzestupu.

Vstupenky (550 Kč) budou v prodeji od 31. března na fource.cz a v sítích GoOut a Ticketmaster. Už o dva dny dříve budou k dostání pro registrované uživatele Fource Friends.

Poznávacím znamením Picture This je pozitivní pop rock plný naděje. Jejich eponymní debut z roku 2017 se udržel celý měsíc na prvním místě irské hitparády, Picture This tak vystřelili z pozice jedné z nejdiskutovanějších kapel na nezávislé scéně mezi největší místní hvězdy. O pět let později už spolu spolu s Tame Impala uzavírali hlavní stage festivalu Electric Picnic. Na letošní rok chystají Picture This své čtvrté album, na které už teď lákají dvojicí singlů "Song to Myself" a "Get on My Love".

Že se někomu nepodaří prorazit hned napoprvé, ještě nic neznamená - obzvláště když jste cílevědomí jako Tom Gregory. Ten se v roce 2013 zúčastnil druhé série britské soutěže The Voice, mezi nejúspěšnější finalisty se mu probojovat nepodařilo. Před dvěma lety ale zažil nový začátek, kdy kromě společného virálního hitu s producentem Vizem "Never Let Me Down" vydal své dlouho očekávané debutové album "Heaven in a World So Cold".

To je plné silných popových hitů i srdcervoucích rockových balad, jakou je i píseň "Fingertips" s téměř sto miliony streamů na Spotify. Není divu, že ho média začala přirovnávat k Lewisi Capaldimu a Jamesi Arthurovi. Skladby jako "Fingertips" nebo "River" bodovaly i v tuzemských rádiích.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY