Ricka Allena z Def Leppard napadl před hotelem teprve devatenáctiletý mladík

17.03.2023 12:18 - Kateřina Spacek | foto: Tomáš Rozkovec / @musicserver.cz

Rick Allen byl v pondělí 13. března před hotelem ve Fort Lauderdale napaden. Bubeník skupiny Def Leppard zde pobýval po nedělním vystoupení, které ve městě odehrál se svou kapelou a s Mötley Crüe. Podle policejní zprávy se zrovna nacházel před budovou, když ho srazil na zem devatenáctiletý mladík.

Útočník se schovával za sloupem a v plné rychlosti se na Allena rozběhl. Muzikant narazil hlavou o zem, čímž si způsobil vážné zranění. Výtržník pak napadl také ženu, která vyběhla z hotelu, aby zraněnému pomohla.

"Zatímco ležela na zemi, obžalovaný ji nadále surově bil," uvádí se ve zprávě, kde dále stojí: "Když se žena pokusila o útěk do hotelu, aby přivolala pomoc, mladík ji chytil za vlasy a mrštil s ní na chodník."

Poté utekl, následně byl ale zatčen v jiném nedalekém hotelu, kde rozbíjel okna aut. Byl obviněn ze dvou případů ublížení na zdraví, čtyř případů trestného činu ublížení na zdraví a týrání starší nebo postižené dospělé osoby (Allen má jen jednu ruku). Následně byl z věznice okresu Broward propuštěn na kauci.

Nezbývá než věřit, že do 2. června, kdy obě v úvodu článku zmíněné formace vystoupí v pražských Letňanech, bude bicman v pořádku.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY