V dojemné písni "The Grants" se Lana Del Rey zpovídá ze smrti milovaného strýce

17.03.2023 07:57 - Kateřina Spacek | foto: Universal Music

Nové album Lany Del Rey "Did You Know That There's A Tunnel Under Ocean Blvd" vyjde už 24. března. Bude to přitom její čtvrtá deska za poslední čtyři roky. Na blížící se vydání nyní upozorňuje další ukázka z ní, píseň "The Grants".

Song, na kterém tato rodačka z New York City spolupracovala s Mikem Hermosou a zpěvačkami Melodye Perry, Pattie Howard a Shikeny Jones, je něco jiného, než na co jsme u ní zvyklí. Je jednoduchý a dojemný.

Skladbu otevírají krásně harmonizované vokály jmenované trojice a poté vás přenese k typickému klavírnímu doprovodu. Za tónů piana se pak talentovaná umělkyně zpovídá ze smutku, který prožívá po úmrtí strýce v roce 2016.

Poselství "The Grants" je ale nakonec optimističtější. Lana demonstruje, že ačkoli ji ztráta člena rodiny bolí, je stále schopna vzít si s sebou všechny pozitivní vzpomínky na něj a žít s nimi. Výsledek je tak slibnou nabídkou toho, co bychom mohli najít na připravované studiovce, kterou si můžete na CD i vinylu předobjednat v našem shopu.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY