NVTVLIE ze Skyline si odskočila k sólové rockové náloži "Lose Control"

08.03.2023 11:29 - Hana Bukáčková | foto: Alexandra Hrášková

Natálie Míšová aka NVTVLIE. Že vám toto jméno ještě nic neříká? Ale říká: od loňského roku naskočila na trůn po Marce Rybin do Skyline. To ale není její premiéra - poprvé na sebe upozornila singlem "Loophole" před šesti lety a EP "Ice Cream" vydaném v roce 2020. Teď přihazuje další sólovou věc, "Lose Control".

K té si přizvala členy neméně talentované formace John Wolfhooker (ti o týden dříve vydali singl "Falling Down"), kteří výsledku dodali rockový punc. Sama interpretka si je nemůže vynachválit: "Mám obrovské štěstí, že jsem obklopená šikovnýma lidma, kteří mi na mé hudební cestě pomáhají a věří v to, co společně děláme. Bez nich bych to nezvládla."

Ke vzniku songu pak dodává: "Písničku jsme napsali společně s Ronym Janečkem. Povídali jsme si o mé bývalé kapele All These Memories a já jsem vzpomínala, kolik krásných věcí jsem s nimi zažila. To nás inspirovalo natočit singl v rockovém duchu oproti mé typicky popové tvorbě." S bývalými členy je stále v kontaktu, často vzpomínají na společné chvíle - bezstarostná léta, kdy neřešili nic, jen školu a muziku.

Z Holoubků se na "Lose Control" podíleli ještě Adrian Janeček (nahrál bicí) a Filip Vlček (spolu s autorkou a Edwardem Kelnarem napsali text). Klip se natáčel v prostorách ateliéru a haly Area 51, kterou poskytl Jacob ze Skyline.

Singl vybočuje z předchozí Natáliiny tvorby. Je dravý, sexy, naplno odzpívaný - dynamit by mohl zpěvačce tuto porci třaskavé energie závidět. Wolfhookeři tomu všemu nasadili pomyslnou korunu.. Doufám, že o této princezně ještě uslyšíme. Společně s Pam Rabbit je nadějným želízkem v tuzemském hudebním ohni.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY