V poločase Super Bowlu 2023 zazpívá Rihanna. Taylor Swift nabídku odmítla

26.09.2022 12:56 - David Věžník | foto: Roc Nation Records

Příští Super Bowl svým vystoupením zpestří Rihanna. Takzvaná poločasová show v průběhu finálového zápasu play-off severoamerické National Football League v americkém fotbalu bude prvním koncertem zpěvačky po pěti letech.

Zprávu v neděli potvrdila jak sama RiRi (všeříkající instagramový post vidíte výše), tak její vydavatelství Roc Nation. Jen několik hodin předtím přitom internety zaplavily spekulace, že na jedné z nejsledovanějších akcí vystoupí Taylor Swift. Ta tuto možnost nakonec údajně odmítla s tím, že se hodlá soustředit na znovunatáčení svých dřívějších alb.

Zakladatel Roc Nation Jay-Z zpěvačku označil za "generační talent". "Je to žena narozená na malém ostrově Barbados, která se stala jednou z nejvýznamnějších umělkyň vůbec," dodal.

Super Bowl LVII se uskuteční 12. února 2023 a živě jej bude přenášet televizní stanice Fox. Hlavním sponzorem show se nově stala společnost Apple, po deseti letech nahradila firmu Pepsi.

A Rihanna? Ta naposledy živě zazpívala v průběhu předávání Cen Grammy v roce 2018, dva roky předtím odjela turné ke stále ještě aktuálnímu albu "Anti". Mezitím se dala dohromady s A$AP Rockym a v květnu porodila syna. Další desku zatím pouze slibuje.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY