BTS budou přenášet svůj koncert i do českých kin

BTS budou přenášet svůj koncert i do českých kin

Vydáno: 24.02.2022 12:38 v sekci Tiskové zprávy - Tisková zpráva | foto: HYBE
O BTS se mluví jako o nových Beatles a o jedné z největších kapel současnosti. Sedmičlenná k-popová senzace láme jeden rekord za druhým a podmaňuje si fanoušky na všech kontinentech. Čeští diváci mají jedinečnou příležitost vidět přímý přenos koncertu BTS Permission To Dance On Stage přímo ze Soulu, a to jen v sobotu 12. března v kinech v celém Česku.

Sedmičlenný boyband se stal fenoménem nejen v domovské Jižní Koreji, ale vyprodává obří stadiony po celém světě. Jsou nejprodávanější korejskou kapelou i interpretem všech dob. Jako první korejská kapela dokázali v USA prodat více než milion kusů jednoho alba. Po Beatles se stali první skupinou, které se povedlo ve Spojených státech dosáhnout první příčky žebříčku prodejů desek se čtyřmi alby za necelé dva roky. Stali se tak ikonami 21. století.

"BTS jsou vzorem pro miliony věrných fanoušků a vůbec všechny, kteří v nich nachází nezpochybnitelné kouzlo. Není se čemu divit, vysílají pozitivní poselství víry v sebe sama, do svých skladeb vkládají poměrně složité myšlenky, sounáležitost je cítit z každého kroku jejich fantastické choreografie. Navíc se věnují charitě a všemožně pomáhají," popisuje jejich fanynka, zpěvačka Halsey.

Nyní se i čeští fanoušci BTS připojí živě k fanouškovské základně BTS ARMY a stanou se součástí koncertu, který bude živě vysílán přímo ze Soulu do kin po celém světě. A to pouze v sobotu 12. března.

BTS Permission To Dance On Stage je nejnovější celosvětová tour výjimečných popových ikon 21. století. Uvidíte neskutečné výkony a nejlepší písně z celé jejich neuvěřitelné kariéry. Předchozí koncerty v Los Angeles, které byly čtyřikrát vyprodané a navštívilo je přes 813 000 diváků, se staly jedněmi z nejúspěšnějších koncertů roku 2021.

Nezmeškejte BTS Permission To Dance On Stage - Seoul: Live Viewing a pohled na RM, Jina, SUGA, j-hope, Jimina, V a Jung Kooka na velkém plátně vašeho kina.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY
Fast Food Orchestra, Lucerna Music Bar, Praha, 4.12.2025
Naživo: Fast Food Orchestra zakončili letošní tažení s "Panchem", podpořit je přišli Vojtaano, Dr. Kary i Cocoman Speciální předvánoční fiestu připravili Fast Food Orchestra v pražském Lucerna Music Baru. Jednalo se o poslední zastávku "Pancho tour vol. 2", na které se rozloučili s aktuálním koncertním konceptem a nastínili plány pro... čtěte zde
Vydáno: 06.12.2025 18:00 v sekci Naživo
Tereza Balonová, Malostranská beseda, Praha, 4.12.2025
Naživo: Tereza Balonová vytvořila v Malostranské besedě rodinnou atmosféru Hned dvěma speciálními koncerty v Praze se Tereza Balonová rozhodla uzavřít éru svého druhého alba "Lampiony". Sedícím divákům přichystala spíše intimnější zážitek, s kapelou za zády ale atmosféru večera párkrát pěkně... čtěte zde
Vydáno: 06.12.2025 12:30 v sekci Naživo
Yo Yo Band - Karviná (reedice 2025) 8/10
Recenze: Z hlubin černi dolů se vyloupl nádherný drahokam "Karviná" Yo Yo Bandu. Dočkal se povedené reedice První polovina devadesátých let byla v naší muzice hodně divoká. O hvězdy zářící před sametovou revolucí najednou zájem uvadl, posluchači hladověli po novinkách. Třeba po žánru reggae, který u nás reprezentovali jistý Martin... čtěte zde
Vydáno: 06.12.2025 08:00 v sekci Recenze
Janais - Vianočná Janais (rozšírené vydanie 2025) 8/10
Recenze: "Vianočná Janais" se může stát šperkem v kolekci omšelých svátečních alb A už je to tady. Co? No přece Vánoce. Nejkrásnější svátky v roce si žádají i speciální písničky. Ano, máme tu koledy, tradicionály, ale i nové skladby, které navozují výjimečnou atmosféru. S deskou "Vianočná Janais" dokázala... čtěte zde
Vydáno: 05.12.2025 15:40 v sekci Recenze
Mutanti hledaj východisko - Baví nás balancovat na okraji věcí, žánrů a stylů
Rozhovory: Mutanti hledaj východisko - Baví nás balancovat na okraji věcí, žánrů a stylů Mutanti hledaj východisko, alternativně rapový úkaz na domácí scéně, vydali po dvou letech nové album "Rada starších". Ve srovnání s předchozí nahrávkou "Puma" je stručnější, přímější a plné hostů. Proč? A jak se cítí na... čtěte zde
Vydáno: 05.12.2025 08:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
- Hudba v TV: Omlazená "The Beatles Anthology" sice nevyužila všechny šance, jako dokument o kapele přesto zůstává nedostižná (28.11.2025 14:00)
- Nové desky 46/2025 - od Oneohtrix Point Never přes Tři sestry po Ollyho Murse (26.11.2025 13:00)
- Nová verze seriálu "The Beatles Anthology", navíc se zcela novou epizodou, se blíží. Koukněte se na trailer (20.11.2025 10:33)
- The Beatles a "Anthology" počtvrté. Vrací se i dokumentární seriál a kniha (23.08.2025 16:31)
- Nové desky 28/2025 - od Alexe Warrena přes Raekwona po Bush (23.07.2025 12:00)
- Video: Halsey a Amy Lee z Evanescence vyrazily v "Hand That Feeds" na balet. Tak trochu (05.06.2025 18:14)
- Už víme, kdo si zahraje členy The Beatles ve čtyřech chystaných filmech (01.04.2025 12:17)
- Hudba v TV: Film "Beatles '64" je výtečným dokumentem o začátku britské hudební invaze do USA (06.12.2024 08:00)
- Nové desky 43/2024 - od Halsey přes Bastille po Beth Hart (30.10.2024 11:15)
- Nový dokument o The Beatles se zaměří na momenty, kdy dobyli Ameriku (20.10.2024 15:41)

ALBUM TÝDNE 48/2025

Barbora Poláková, Štěpán Urban
Sršeň

Co začalo jako zkoušení na projekt Báry Polákové jménem "Něhy", nakonec vyplynulo v celou společnou desku. A nejen to - zpěvačka a její kolega Štěpán Urban teď tvoří dvojici i v osobním životě. Tuto skutečnost potvrdili, ale vlastně ani nemuseli. Jejich klidná, laskavá hudba by to totiž řekla za ně.

8/10

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

FILMSERVER.CZ PÍŠE

FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

SPARK PÍŠE

CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

Út 09.12.
Lucie (O2 arena, Praha)
Út 09.12.
Adept (SWE) / Thousand Below (US) / Ocean Sleeper (AUS) / Hopes Die Last (IT) (MeetFactory, Praha)
St 10.12.
Lucie (O2 arena, Praha)
Čt 11.12.
Hauser (HR) (O2 arena, Praha)
Ne 14.12.
James Arthur (UK) (O2 universum, Praha)
Čt 18.12.
Till Lindemann (DE) (O2 arena, Praha)
Čt 18.12.
Lucie (Logspeed CZ Aréna, Plzeň)
Út 20.01.
Gregory Porter (O2 universum, Praha)
Pá 23.01.
Andrea Bocelli (IT) (O2 arena, Praha)
Ne 25.01.
Lorna Shore (US) / Whitechapel (US) / Shadow Of Intent (US) / Humanity’s Last Breath (SWE) (O2 universum, Praha)

» zobrazit všechny akce «

OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

The Prodigy Justin Bieber Beyoncé Vladimír Mišík Prince Madonna Lady Gaga Coldplay Kryštof Ewa Farna
filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
musicserver.cz - hudba od začátku do konce
©2010-2025 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe