shop.musicserver.cz
Nové desky 6/2022 - od Joss Stone přes Alt-J po Slashe s Mylesem Kennedym

Nové desky 6/2022 - od Joss Stone přes Alt-J po Slashe s Mylesem Kennedym

Vydáno: 16.02.2022 08:00 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Tomáš Rozkovec | foto: Joss Stone

Druhý únorový týden byl tak napěchovaný slavnými jmény, že je těžké všechna i vyjmenovat: Joss Stone, Alt-J, Eddie Vedder, Foxes, Frank Turner, Sofía Reyes, Mary J. Blige, Snoop Dogg, Big Thief, Alan Parsons, Voivod, Cult Of Luna, Trentemøller, čeští Nedivoč a společně i Slash a Myles Kennedy.

V pátek 11. února vyšly tyto nové tituly:

Joss Stone - Never Forget My Love
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: soul

Joss Stone - Never Forget My Love
Dlouhých sedm let trvala Joss Stone příprava osmého alba "Never Forget My Love", ovšem rozhodně to neznamená, že by o ní nebylo neslyšet. V mezidobí totiž pokračovalo její "Total World Tour", v rámci nějž už vystoupila ve všech zemích světa (s jednou jedinou výjimkou v podobě Íránu, odkud byla vyhoštěna), a také zvítězila v druhé sérii britské reality show The Masked Singer. Nyní ale nastal čas na kolekci nových songů, kterou anglická zpěvačka nahrávala společně s Davem Stewartem, s nímž se potkali již před deseti lety v superskupině SuperHeavy. Výsledkem jejich spolupráce je deset písniček postavených na soulovém rytmickém základu a protkaných smyčcovými a dechovými party. Lepší obrázek získáte na YouTube.


Alt-J - The Dream
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: indie rock

Alt-J - The Dream
Se čtvrtou studiovou deskou přichází britská indierocková formace alt-J. Nahrávka s titulem "The Dream" je nástupcem čtyři roky starého díla "Reduxer" a posluchače potěší dvanáctkou čerstvých skladeb. Ty si zatím získaly nadmíru pozitivní ohlasy renomovaných médií. Z rádií můžete znát čtveřici singlů "U&Me", "Get Better", "Hard Drive Gold" a "The Actor", ke většině z nich muzikanti vytvořili i videoklipy, na které se můžete podívat na YouTube.


Foxes - The Kick
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: electropop / synth pop / taneční pop

Foxes - The Kick
Anglická zpěvačka Louisa Rose Allen alias Foxes se v loňském roce připomněla indiepopovým EP "Friends In The Corner" a nyní se konečně po dlouhých šesti letech vrací se svým třetím plnohodnotným albem "The Kick". Na něm se v tuctu songů vrátila zpět k mixu electropopu, synth popu a tanečního popu. Většinu z nich produkoval James Greenwood, hlavní spolupracovník Daniela Avery, do jehož portfolia patří i Barbarossa, Kelly Lee Owens nebo Boys Noize. Jak výsledek zní, zjistíte na YouTube hudebnice.


Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators - 4
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: rock

Slash Feat. Myles Kennedy & Conspirators - 4
"4" je čtvrtá studiovka Slashe s Mylesem Kennedym a formace The Conspirators a celkově páté Slashovo sólové album. Vyšlo jako první na novém labelu Gibson Records a produkoval jej country producent Dave Cobb v Nashvillu. Materiál vznikal v rozmezí let 2018 a 2019 v průběhu "Living the Dream Tour". Cobb sdílel vizi kapely natáčet skladby naživo společně, což je taktika, kterou na předchozích albech nepoužili. Slash poznamenal: "Udělali jsme to víceméně naživo a všechny chyby jsou tam. Je to zvuk, kdy nás pět jamuje v jedné místnosti." Jen asi tři skladby byly dopsány během pandemie, omezení a nemoc se však následně dotkla muzikantů tím nejklasičtějším způsobem: nemožnost se společně scházet, ale i pozdější absence z důvodu nemoci při samotném nahrávání. Kennedy byl prvním ze sestavy, kdo se nakazil virem. Svěřil se, že jeho vyčerpání můžete slyšet v úvodní skladbě, ale dodal, že tyto anomálie, které tam hudebníci schválně nechali, dělají dílo zajímavým. Jak to celé dopadlo, zjistíte na YouTube.


Frank Turner - FTHC
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: punk rock / folk punk / hardcore punk

Frank Turner - FTHC
Frank Turner se po předloňském albu s NOFX vrací opět sólo, ačkoli svou devátou řadovku "FTHC" samozřejmě zcela sám netvořil. S přípravou začal již v roce 2020 během série streamovaných koncertů, které sloužily jako pomoc pro podniky v místě jeho bydliště. Při jejich studiovém natáčení se pak po devíti letech vrátil zpět k americkému hudebníkovi a zvukovému inženýrovi Richi Costeymu, který mezitím spolupracoval s Muse, Biffy Clyro, Pale Waves nebo Death Cab For Cutie. I díky němu sehnal náhradu poté, co jeho kapelu opustil bubeník Nigel Powell. Na desce tak bubnuje Dominic Howard z Muse a Ilan Rubin z Nine Inch Nails a Angels & Airwaves, Jason McGerr z Death Cab For Cutie a Kevin Fennell z Guided By Voices. K nim se pak coby host připojil ještě Jason Isbell. Zda je pravda, že se anglický hudebník vrátil zpět k poměrně syrovému a přímějšímu folk punku s agresivnějším zvukem, se dozvíte na YouTube.


Big Thief - Dragon New Warm Mountain I Believe In You
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: indie rock / indie folk

Big Thief - Dragon New Warm Mountain I Believe In You
"Dragon New Warm Mountain I Believe in You" je pátá řadovka americké skupiny Big Thief. A nutno říci, že se jedná o ambiciózní kousek - obsahuje rovných dvacet skladeb z původních pětačtyřiceti, které byly nahrány během pěti měsíců na čtyřech různých místech po celých Spojených státech. Ona zmíněná čtyři rozličná místa dala i podnět pro změnu v komponování a určila i jistou variabilitu písní což se promítlo do celkového vyznění nahrávky. Produkoval ji bubeník James Krivchenia. Na klipy k singlům, které kolekci předcházely, se můžete podívat na YouTube profilu formace.


Tip týdne

Trad.Attack! - REMIXED
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: electronic / dance / techno

Trad.Attack! - REMIXED
Jedna z nejvýznamnějších estonských skupin Trad.Attack! proslula důmyslným mícháním místního folklóru, lidových písní s rockem. A nyní se pouští i do vod elektronické hudby. Své songy totiž nabídla elektronickým hudebníkům a producentům z celého světa s prosbou o zremixování. Výsledky jejich snah nyní předkládá na kolekci nazvané prozaicky "REMIXED". Tuzemské posluchače bude zřejmě nejvíce zajímat fakt, že na dvacetipoložkovou sbírku přispěli hned tři zástupci české scény - techno duo Bratři, producent a DJ Kewu a multiinstrumentalista a skladatel Omnion. Jejich pohledy na tvorbu kapely visí spolu s těmi dalšími na YouTube.


Eddie Vedder - Earthling
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: rock

Eddie Vedder - Earthling
Třetí sólovka frontmana Pearl Jam Eddieho Veddera vychází po více než deseti letech od předchozí "Ukulele Songs"(2011). Krom pozoruhodné zvukové a stylové rozmanitosti přiináší "Earthling" i řadu hostů. Mezi nimi jsou legendy Ringo Starr, Elton John či Stevie Wonder. Pozoruhodná je i sestava muzikantů, která s Eddiem nahrávku tvořila: Chad Smith a Josh Klinghoffer, dvojice známá především z Red Hot Chili Peppers, či kytarista Andrew Watt, který i celou nahrávku produkoval. Autor se s ní chystá vyrazit na turné po USA, kde zmíněnou kapelu doplní Chris Chaney a další kytarista, Edův dlouholetý přítel a frontman The Frames Glen Hansard. Čerstvé songy si můžete poslechnout již nyní na YouTube.


Sofía Reyes - Mal De Amores
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: latino pop

Sofía Reyes - Mal De Amores
Sofía Reyes po svém debutu "Louder!" z roku 2017 zažila poměrně strmý nárůst popularity, který jí přinesl třeba i nominaci na Objev roku na Latin Grammy. Tu získala ovšem až s předloňským singlem "R.I.P.", který s ní nazpívaly Rita Ora a Anitta. Právě ten předznamenal její druhou desku "Mal De Amores", která vychází nyní a na které fanoušci latin popu najdou hned sedmnáct písniček. Zmíněné kolegyně nejsou zdaleka jedinými hosty, které mexická zpěvačka do studia přilákala. Dalšími známými jmény jsou Jason Derülo, Becky G, Jhay Cortez, The Change a k nim se přidali Darell, Lalo Ebratt, Maria Becerra, De La Ghetto, Adriel Favela, Danny Felix, Piso 21 nebo Leon Leiden. Pokud jste Sofíi Reyes dosud nezaregistrovali, máte možnost na jejím YouTube.


Mary J. Blige - Good Morning Gorgeous
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: r'n'b

Mary J. Blige - Good Morning Gorgeous
Dva dny před tím, než společně s Dr. Dre, Snoop Doggem, Eminemem a Kendrickem Lamarem vystoupila v přestávce Super Bowlu, stihla Mary J. Blige vydat své čtrnácté studiové album "Good Morning Gorgeous". Třináct písniček americká zpěvačka nahrávala společně s producentským týmem, jehož členy byli D'Mile, H.E.R., Bongo ByTheWay, Cool & Dre, London On Da Track nebo DJ Camper, a přivítala v nich několik hvězdných hostů, jako jsou Anderson .Paak, Dave East, DJ Khaled, Fivio Foreign a Usher. První ukázky sdílí na svém YouTube profilu.


Alan Parsons - One Note Symphony - Live In Tel Aviv
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: rock/ progresivní rock

Alan Parsons - One Note Symphony
Alan Parsons, věhlasný studiový inženýr (spolupracoval s takovými veličinami, jako jsou Paul McCartney, John Miles, The Hollies, Al Stewart či Pink Floyd), je taktéž muzikant a držitel Grammy. Nyní se připomíná živou nahrávkou "One Note Symphony - Live In Tel Aviv". Po zakonzervování The Alan Parsons Project (1987) vydává tento všestranný umělec alba již jen pod svým jménem. Ta vyšla čtyři a právě poslední "The Secrets" z roku 2019 je stěžejní osou čerstvého koncertního počinu. Natáčelo se, jak už podtitul napovídá, v Tel Avivu společně s Izraelským filharmonickým orchestrem. Komplet je k dispozici ve variantách CD + DVD, Blu-ray, 3xLP a na dalších digitálních formátech. Ukázku z tohoto výjimečného večera naleznete na Alanově YouTube profilu


Voivod - Synchro Anarchy
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: heavy metal

Voivod - Synchro Anarchy
S patnáctou řadovkou oslovuje své publikum kanadská heavymetalová formace Voivod. Pojmenovala ji "Synchro Anarchy" a zařadila na ni devět songů. K nástupci tři roky starého díla "The Wake" muzikanti prozradili: "S nadšením vám představujeme naše nejnovější dílo, výsledek opravdové spolupráce a nespočtu hodin skládání, nahrávání, míchání a tak dále. Vydali jsme ze sebe za nezvyklých podmínek, které ve světě panují, to nejlepší, což nás přivedlo k názvu desky. Zvuk i hudba samotná jsou stoprocentně Voivod, tak doufáme, že si album užijete stejně jako my, když jsme na něm dělali." Ochutnávku v podobě kousku "Planet Eaters" najdete na YouTube profilu skupiny.


EP a minialba

 • Allison Moorer - Wish For You
  Na pětici nových songů se mohou těšit příznivci americké zpěvačky a písničkářky, která tentokrát hledala inspiraci ve svém autistickém synovi. S ním je v jeho jedenácti letech schopná komunikovat pouze prostřednictvím muziky a autorem hudby je zčásti právě on. Nevšední koncept zabalený do mixu americany a folku, poslouchejte na YouTube.
 • Napalm Death - Resentment Is Always Seismic - A Final Throw Of Throes
  Půlhodinové minialbum s osmi kousky přichystala známá anglická grindcorová kapela. Najdete mezi nimi i dvě coververze - "People Pie" od Slab! a "Don't Need It" Bad Brains. Co nejen s nimi provedla, zjistíte na jejím YouTube profilu.
 • Massive Ego - The New Normal
  Milovníci darkwaveu si přijdou na své u pětice nových skladeb, kterými se po dvou letech připomíná anglická formace Massive Ego. Jak zjistíte na bandcampu, míchali opět z osmdesátkového synth popu, new wave, taneční hudby a gothic.
 • William Ryan Key - Everything Except Desire
  Někdejší frontman americké rockové skupiny Yellowcard se na své sólové dráze rozhodl věnovat zcela odlišnému stylu, a na indiefolkový debut "Virtue" navazuje pěticí songů, které mají blíže k elektronice a folktronice. Zda vás zaujmou, zjistíte na jeho YouTube.
 • Alto Arc - Alto Arc
  Hudební projekt, v němž se sešli producent úspěšného alba "Pang" Caroline Polachek Danny L Harle, Trayer Tryon z Hundred Waters, George Clarke z Deafheaven, bubeník a producent Death Grips Zach Hill a vizážistka Isamaya Ffrench, po roční práci vydává své debutové EP. Pokud se tedy nebojíte experimentální hudby a alternativy, seznamte se na bandcampu.

Dále stojí za pozornost:
Julianna Joy - Garden Of Eden: debut indiepopové zpěvačky, který produkoval Teddy Geiger (Shawn Mendes, Maroon 5, Lizzo)YouTube
Donna Missal - In The Mirror, In The Night: pět songů americké zpěvačky, na nichž se podíleli Danny L Harle, Mura Masa a Sega BodegaYouTube
Mariangela Demurtas - Dark Ability: frontwoman gothicmetalových Tristania sóloYouTube


Cult Of Luna - The Long Road North
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: heavy metal / post-metal

Cult Of Luna - The Long Road North
Cult Of Luna je švédská post-metalová formace z Umeå, založená v roce 1998 a přirovnávaná ke kapelám jako Neurosis a Isis. "Long Road North" je její osmé studiové album, které přináší celkem devět nových kousků. Podle dosavadních recenzí se muzikantům povedlo vytvořit přímo ikonickou nahrávku. Jestli novináři mají pravdu, můžete ohodnotit sami poslechem některých písní na YouTube .


Nedivoč - Svítá
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: pop / pop folk

Nedivoč - Svítá
Ostravská kapela Nedivoč navazuje na debut, který osvěžili například i Marie Rottrová, František Segrado či Ondřej Ruml, druhou deskou "Svítá". Kvintet na ní nabídne devět autorských písní, převážně z pera frontmana Sváti Tuleje, a tentokrát si jeho členové vystačili zcela sami, bez dalších hostů. Čerstvé kousky zpívají česky a někdy i slovensky a představují je následujícími slovy: "Nechceme si na nic hrát a do ničeho se stylizovat. Prostě tak, jak to z nás jde, tak to taky cítíme, a tak se nám to líbí. A navíc v hudbě, stejně jako v životě, jsou závody, které už zkrátka neběžíme." Ukázky najdete na stránkách vydavatelství Supraphon.


Snoop Dogg - BODR
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: west coast hip hop / g-funk / gangsta rap

Snoop Dogg - BODR
Už devatenácté album přichystal pro své fanoušky americký rapper Snoop Dogg. Pod název "BODR" ukryl titul "Bacc On Death Row" a především osmnáct tracků, na kterých spolupracoval s týmem producentů, v němž nechybí jména jako Battlecat, Bink!, DJ Green Lantern, Don Cannon, Hi-Tek, Hit-Boy, Hollis, Nottz, Soopafly či Trevor Lawrence Jr. Ani v případě hostů se nespokojil s málem, společnost mu tak dělali October London, Nefertitti Avani, Nas, Emo Trap, T.I., Sleepy Brown, Nate Dogg, The Game, DaBaby, HeyDeon, Uncle Murda, Jane Handcock a Lil Duval. Co z toho nakonec vzešlo, zjistíte na jeho YouTube.


Dan Andriano & The Bygones - Dear Darkness
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: rock / punk rock

Dan Andriano & The Bygones - Dear Darkness
"Dear Darkness" je debutové album projektu, který vede mnohostranný zpěvák, skladatel a instrumentalista Dan Andriano, který je nejvíce známý svou rolí baskytaristy a spoluzpěváka v chicagské punk-rockové kapele Alkaline Trio. Spolu s ním zde figurují bratři Dylan a Randy Mooreovi (Get Married). V době covidu se Dan začal více zajímat o hudbu, kompozici a také vymetl šuplíky, ve kterých našel své nedokončené nápady. Výsledkem mělo být původně jen EP, ale výsledek sezení s oběma bratry se ukázal natolik magický, že předkládá rovnou desítku lyrických a barevných songů. Ty jsou k poslechu na YouTube.


Spoon - Lucifer On The Sofa
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: indie rock / post-punk revival

Spoon - Lucifer On The Sofa
Po necelých dvaceti letech na hudební scéně se ke svému desátému albu propracovali indierockoví Spoon. Nahrávku s názvem "Lucifer On The Sofa" začali připravovat již v roce 2018, těsně po turné k předchůdci. K produkci deseti songů přizvali trojici producentů, ovšem největší část z nich měl na starosti držitel Grammy Mark Rankin, který v minulosti spolupracoval s Adele, Queens Of The Stone Age, Iggym Popem, Weezer, Florence And The Machine nebo Foster The People. Jeho vždy v jedné písničce nahradili ještě Dave Fridmann (The Flaming Lips, MGMT, Mercury Rev) a Justin Raisen (Yves Tumor, Angel Olsen, Lawrence Rothman). Podle slov členů texaské formace společně vytvořili svou nejrokenrolovější desku. Zda s nimi budete souhlasit, zjistíte na bandcampu.


Zeal And Ardor - Zeal & Ardor
web / facebook / Deezer / psali jsme
žánr: black metal

Zeal And Ardor - Zeal & Ardor
Pod pseudonymem Zeal And Ardor se skrývá blackmetalové alter ego švýcarsko-amerického muzikanta Manuela Gagneuxe. Nespoutaný vizionář na desce "Zeal & Ardor" posouvá hranice skandinávského metalu, který umně propojuje s černošskou hudbou. Ze čtrnácti skladeb alba tryskají vztek a neutuchající hudební tlukot. Skupina nahráváním svého třetího studiového alba strávila ve studiu dosud nejdelší dobu a je přesvědčena, že to je z výsledku slyšet. Ukázky najdete na YouTube kanálu kapely.


V krátkosti

 • Shamir - Heterosexuality
  Americký hudebník z Las Vegas se rozhodl pustit do ožehavých témat a činí tak prostřednictvím deseti písniček. Jak zjistíte na jeho bandcampu, na pomoc si vzal mix alternativy, electropopu, goth, indie rock a hip housu.
 • Dustin Lynch - Blue In The Sky
  Americký countryový zpěvák letos slaví deset let od vydání svého eponymního debutu a není lepší oslavy než nové album, na něž mu songy napsali Hillary Lindsey, Thomas Rhett, nebo producent Zach Crowell. Jak zjistíte i na jeho YouTube, mezi hosty se blýskli MacKenzie Porter, Chris Lane a Riley Green.
 • Jason Mraz - Lalalalovesongs
  Americký hudebník se rozhodl zrekapitulovat své zamilované písničky a pro svoji druhou kompilaci vybral celkem dvanáct kousků o lásce, včetně svého největšího hitu "I’m Yours" nebo "Lucky" s Colbie Caillat. Prezentuje je na svém YouTube.
 • Pavel Callta - Můžeš se mnou počítat
  Český zpěvák vydává své čtvrté autorské album, které vznikalo převážně v Paříži. Obsahuje i duet, který nazpíval společně s Lucií Bílou. První singly sdílí na svém YouTube.
 • Joywave - Cleanse
  Americká formace si pro svou čtvrtou řadovku přichystala desítku skladeb. Opět mixuje elektroniku s indie rockem, popem a lehkou alternativou. Kam se za dva roky od předchůdce posunula, zjistíte na YouTube.
 • Amos Lee - Dreamland
  Soul-folkový písničkář z Filadelfie se připomíná po čtyřech letech s jedenácti skladbami, k jejichž produkci si přizval Christiana "Leggy" Langdona, jehož služeb v minulosti využili Meg Myers, Ed Sheeran nebo Joseph. Jak toto spojení zafungovalo, zjistíte na bandcampu.
 • Girish And The Chronicles - Hail To The Heroes
  O tom, že se i v Indii hraje skvělý heavy metal s odkazy na kořeny NWOBHM, se můžete přesvědčit u kapely, jež na své třetí řadovce dokazuje, že od předchozí kolekce "Rock The Highway" (2020) udělala obrovské skoky vpřed. Klip k pilotnímu singlu "Love's Dammation" najdete na YouTube kanálu vydavatelství.
 • Bent Knee - Frosting
  Bostonští pop-art-rockeři tvrdí, že jejich letošní dílo je zase o kus jiné, než všechna předchozí. Prvním singlem je "Queer Gods", na kterém skupina zkoumá svou jasnou popovou stránku, ale stále výstředním a komplexním způsobem, který přesahuje běžné definice popu. Na animované video Bena Levina se podívejte na YouTube.
 • Rick Braun - Rick Braun
  Třicet let po vydání debutu "Intimate Secrets" se na oslavu tohoto výročí hlásí o slovo smoothjazzový trumpetista a trombonista, který během kariéry hrál s hudebníky jako Crowded House, Natalie Cole, Tom Petty, Sade, Rod Stewart nebo Tina Turner. Jak se mu aktuálně vede, zjistíte na jeho bandcampu.
 • Joe Nichols - Good Day For Living
  Celých pět let museli čekat na nové album fanoušci dalšího amerického countryového zpěváka, který jim čekání vynahrazuje hned třináctkou skladeb včetně jedné, v níž si zahostoval Blake Shelton. I tu sdílí na svém YouTube.
 • Ethan Iverson - Every Note Is True
  Americký klavírista, který působil nějaký čas také v avant-jazzových The Bad Plus, přichystal pro svou letošní studiovku celkem deset skladeb. Společnost v osmi z nich mu dělali bubeník Jack DeJohnette a kontrabasista Larry Grenadier. Ukázky najdete na YouTube kanálu labelu Blue Note.
 • Raveena - Asha's Awakening
  Americká zpěvačka, která propojuje experimentální pop s r'n'b, soulem a synthpopem, si na své druhé album naplněné patnáctkou písní přizvala coby hosty i slavnější kolegy jako Vince Staples, Asha Puthli nebo Tweaks. Výsledek sdílí na svém bandcampu.
 • $NOT - Ethereal
  Také třetí řadovka rappera z New Yorku se neobešla bez slušné řádky slavných hostů. Do studia k němu zavítali A$AP Rocky, Teddi Jones, Trippie Redd, Kevin Abstract, Juicy J a Joey Bada$$. Vydáním pochopitelně žije jeho YouTube.


  Dále stojí za pozornost

  Lotte Kestner - Lost Songs: americká dreamfolková písničkářkaYouTube
  Trentemøller - Memoria: šestá řadovka dánského elektronikabandcamp
  Tegan And Sara - Still Jealous: album "So Jealous" z nového úhlu pohleduYouTube
  Delvon Lamarr Organ Trio - Cold As Weiss: soul, jazz, funk a blues dohromadybandcamp
  Empath - Visitor:druhé album noise punkové formace z Filadelfie bandcamp
  Laundry Day - We Switched Bodies:newyorští pop rockeři opeření trochou indieYouTube
  Lotte Kestner - Lost Songs: americká dreamfolková písničkářkaYouTube


  Dále vychází:

  Adria Kain - When Flowers Bloom
  Amorphis - Halo
  Anika - Change: The Remixes
  Assassin - Holy Terror
  Author & Punisher - Krüller
  Beneath The Silence - Black Lights
  Blonder - Knoxville House
  Bludgeoned - Summary Execution
  Boulevards - Electric Cowboy: Born In Carolina Mud
  Carrie Biell (Of Moon Palace) - We Get Along
  Cautious Clay - Deadpan Love (Deluxe Edition)
  Caveat - Alchemy
  City Of Lights - Before The Sun Sets
  Cousin Stizz - Just For You
  Curtis Godino Presents The Midnight Wishers - Curtis Godino Presents The Midnight Wishers
  David Heatley - Life Our Own Way
  Degreed - Are You Ready
  Division:Dark - Prophecy
  Dream Fiend - Outland
  Dropper - Don’t Talk To Me
  Elise LeGrow - Grateful
  Emilie Zoé - Hello Future Me
  Escape From The Zoo - Countin’ Cards
  Exhorder - Slaughter In The Vatican - The Law
  Future Kult - Future Kult
  Gunwood - Dream Boat Jane
  Hangman's Chair - A Loner
  Hot Flash Heat Wave - Sportswear
  Hymn - Breach Us
  Chase Matthew - Born For This
  Jalen Santoy - Without Hesitation
  James Morrison - Greatest Hits
  Jane Bruce - My Bed
  Jazmine Sullivan - Heaux Tales, Mo’ Tales: The Deluxe
  Jesse Correll - Inner Shibori
  Jestr - The Dead & Riches
  Joe Goodkin - The Blues Of Achilles
  Johnossi - Mad Gone Wild
  Jura - Formality Jerne-Site
  Kenny Muney - Time Is Muney
  Kill Alters - Armed To The Teeth
  Kollmorgen - All The Wild Animals
  La Armada - Anti-Colonial Vol. 2
  Lady Pills - What I Want
  Lannds - Lotus Deluxe
  Lionville - So Close To Heaven
  Lofi Legs - Leg Day
  Lynda Randle - Pilgrim Journey
  Matt North - Bullies In The Backyard
  Mesentry - Soulfucker
  Mild Orange - Looking For Space
  Mind Erasure - Connive
  Mondo Grosso - Big World
  Moonchild - Starfruit
  Near Death Condition - Ascent From The Mundane
  Nervochaos - All Colors Of Darkness
  Night Palace - Diving Rings
  Night Shop - Forever Night
  Nina Simone - Feeling Good: Her Greatest Hits & Remixes
  No Monster Club - Deadbeat Effervescent
  Ombiigizi - Sewn Back Together
  Once Human - Scar Weaver
  Pantera - 1990-2000: A Decade Of Domination
  Portico Quartet - Portico Quartet
  Power Paladin - With The Magic Of Windfyre Steel
  Quickstrike - None Of A Kind
  Racerage - Black Medusa
  Savatage - Hall Of The Mountain King
  Sea Change - Mutual Dreaming
  Septembersrich - BNL
  Shield Of Wings - Unfinished
  Sofiane Pamart - Letter
  Son Of Seth - De Dor A Odio
  Sons Of A Tradesman - Stir The Pot
  Sports - Get A Good Luck
  Static-X - Machine (20th Anniversary Edition)
  The Cactus Blossoms - One Day
  The Delines - The Sea Drift
  The Devils Of Loudon - Escaping Eternity
  The Mommyheads - Swiss Army Knife
  Theandric - Flight Among The Tombs
  Théotime Langlois De Swarte - Vivaldi / Leclair / Locatelli : Violin Concertos
  Thom Southern - Plaza
  Trae Tha Truth - Truth Season: The United Streets Of America
  Trupa Trupa - B Flat A
  Tuelo - The Life Of Margaret Cornelius
  Vundabar - Devil For The Fire
  Wait (We Are In Transit) - The End Of Noise
  Weatherstate - Never Better
  Yusuf Islam / Cat Stevens - Harold And Maude Soundtrack (50th Anniversary Edition)
  Zadra - Guiding Star

  Vychází na vinylu:
  Alan Parsons - One Note Symphony - Live In Tel Aviv
  Adam Miller - Gateway
  Alt-J - The Dream
  Amorphis - Halo
  Amos Lee - Dreamland
  Bakar - Nobody's Home
  Big Thief - Dragon New Warm Mountain I Believe In You
  Boulevards - Electric Cowboy: Born In Carolina Mud
  Brandy - The Best Of Brandy
  Cat Stevens - Teaser And The Firecat
  Corrosion Of Conformity - Animosity
  Cult Of Luna - The Long Road North
  Dan Andriano & The Bygones (Dan Andriano Of Alkaline Trio) - Dear Darkness
  Delvon Lamarr Organ Trio - Cold As Weiss
  Emilie Zoé - Hello Future Me
  Escape From The Zoo - Countin’ Cards
  Fats Domino - 40 Golden Classics
  Foxes - The Kick
  Frank Turner - FTHC
  Gewalt - Paradies
  Girish And The Chronicles - Hail To The Heroes
  Hangman's Chair - A Loner
  Hymn - Breach Us
  Jason Mraz - Lalalalovesongs
  Johnossi - Mad Gone Wild
  Jon Hopkins - Music For Psychedelic Therapy
  Kelly Michael Patrick - B.o.a.t.s
  Kenny G - New Standards
  Napalm Death - Resentment Is Always Seismic - A Final Throw Of Throes
  Near Death Condition - Ascent From The Mundane
  Nervochaos - All Colors Of Darkness
  No Monster Club - Deadbeat Effervescent
  Once Human - Scar Weaver
  Pictures - It's Ok
  Portico Quartet - Portico Quartet
  Power Paladin - With The Magic Of Windfyre Steel
  Rob Burger - Marching With Feathers
  Savatage - Hall Of The Mountain King
  Slash Feat. Myles Kennedy & Conspirators - 4
  Sofiane Pamart - Letter
  Spoon - Lucifer On The Sofa
  The Cactus Blossoms - One Day
  The Delines - The Sea Drift
  Trentemøller - Memoria
  Trupa Trupa - B Flat A
  Voivod - Synchro Anarchy
  Vundabar - Devil For The Fire
  Zeal And Ardor - Zeal & Ardor

  EP:
  Beau - Forever
  Buke And Gase And Rahrah Gabor - Buke And Gase + Rahrah Gabor
  Cameron Forbes - Godchild
  Crystal Murray - Twisted Bases
  Dead Tree Seeds - Back To The Seeds
  Foreign Air - Why Don’t You Feel The Way I Do?
  Holo - In Limbo
  Home Counties - In A Middle English Town
  Krooked Tongue - No Vacancy Hotel
  Molly Moore - Escapism
  Sataray - Blood Trine Moon
  Studio Electrophonique - Happier Things
  The Wildfires Projekt - Lost & Searching
  Tomato Flower - Gold Arc

  Reedice:
  Blackfoot - Siogo
  Hexen - Being And Nothingness
  Necrophobic - Hrimthursum
  Trouble - One For The Road / Unplugged

  DOPORUČENÉ ČLÁNKY
  Pohled do českých hitparád - 23. týden 2024
  Calin s novinkou "Bieber Fever" sesadil Billie Eilish z čela českého albového žebříčku Po dvou týdnech kralování třetí studiovky Billie Eilish "Hit Me Hard And Soft" se na vedoucí pozici v domácím albovém žebříčku probojoval Calin s novinkou "Bieber Fever". Rádiovému éteru nově vládne James Arthur zásluhou písně... čtěte zde
  Vydáno: 13.06.2024 20:00 v sekci Novinky | České hitparády
  Rock for People - Den první, Park 360, Hradec Králové, 12.6.2024
  Naživo: Rock for People v prvním dni rozzářili hlavně P.O.D. a rohlíky Dlouho to vypadalo, že největší bolení v prvním dni způsobí už dříve zrušení Bad Omens, nakonec se ale ten den ráno probudil nemocný i Corey Taylor a svému týmu zahlásil: "Hoši, já to dneska nedám". Těžko mu něco takového... čtěte zde
  Vydáno: 13.06.2024 13:00 v sekci Naživo
  The Prodigy, Rock for People, Park 360, Hradec Králové, 12.6.2024
  Naživo: The Prodigy na Rock for People rozpoutali světelné peklo Hned první den hradeckého festivalu sice přišel o jednu z hlavních hvězd - Corey Taylor vynechal Rock for People kvůli nemoci -, legendární britští elektronici se ale svého středečního headlinerského slotu chopili se ctí. The Prodigy... čtěte zde
  Vydáno: 13.06.2024 08:57 v sekci Naživo
  Dogstar s debutovým albem "Our Little Visionary" před téměř třiceti lety předběhli dobu
  Zaprášenosti: Dogstar s debutovým albem "Our Little Visionary" před téměř třiceti lety předběhli dobu Američtí alternativní rockeři Dogstar se dali dohromady už v roce 1991, o jedenáct let později se rozpadli, ale relativně nedávno ohlásili návrat. A v pátek 14. června zahrají Keanu Reeves, Robert Mailhouse a Bret Domrose na festivalu... čtěte zde
  Vydáno: 12.06.2024 15:00 v sekci Recenze | Zaprášenosti
  Nové desky 23/2024 - od Bon Jovi přes Charli XCX po Auroru
  Nové desky 23/2024 - od Bon Jovi přes Charli XCX po Auroru Bon Jovi v obležení žen a dívek, tedy normální stav. Jedná se ovšem o hudební novinky, kde jsou jimi Aurora, Charli XCX, Meghan Trainor, Carly Pearce nebo třeba debutující Tems. Vyvažuje to ale trochu Seasick Steve, čeští Priessnitz,... čtěte zde
  Vydáno: 12.06.2024 08:00 v sekci Novinky | Nové desky
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
  - Nové desky 23/2024 - od Bon Jovi přes Charli XCX po Auroru (12.06.2024 08:00)
  - Nové desky 22/2024 - od Bat For Lashes přes Crowded House po Becky Hill (05.06.2024 13:00)
  - Recenze: Slash skládá na "Orgy of the Damned" radostnou, byť neobjevnou poklonu blues (02.06.2024 11:00)
  - Nové desky 21/2024 - od Bring Me The Horizon přes Lennyho Kravitze po Twenty One Pilots (29.05.2024 12:00)
  - Nové desky 20/2024 - od Billie Eilish přes Slashe po Zayna (22.05.2024 11:00)
  - Nové desky 19/2024 - od Kings Of Leon přes Anguse & Julii Stoneovy po Aleka Benjamina (15.05.2024 13:36)
  - Nové desky 18/2024 - od Sii přes Duu Lipu po Willow (08.05.2024 13:00)
  - Nové desky 17/2024 - od Pet Shop Boys přes Justice po St. Vincent (01.05.2024 12:00)
  - I death metal lze pojmout encyklopedicky. Kniha "Choosing Death" vyjde ještě v dubnu (25.04.2024 19:45)
  - Nové desky 16/2024 - od Taylor Swift přes Pearl Jam po My Dying Bride (24.04.2024 10:00)

  ALBUM TÝDNE 24/2024

  Twenty One Pilots
  Clancy

  Twenty One Pilots neboli Tyler Joseph a Josh Dun z města Columbus v Ohiu na své sedmé studiovce "Clancy" rozvíjejí mysteriózní příběh návratu jistého Clancyho do postapokalyptického města zvaného Dema ve světě Trench. Pokud vám tato slova nedávají smysl, vůbec to nevadí.

  8/10

  NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

  FILMSERVER.CZ PÍŠE

  FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

  SPARK PÍŠE

  CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

  Pá 14.06.
  Rock For People (Park 360, Hradec Králové)
  So 15.06.
  Rock For People (Park 360, Hradec Králové)
  Po 17.06.
  Alice Cooper (US) (enteria Arena, Pardubice)
  Po 17.06.
  Ty Segall (US) (Roxy, Praha)
  Čt 20.06.
  Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
  Pá 21.06.
  Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
  So 22.06.
  Metronome 2024 (Výstaviště, Praha)
  Út 25.06.
  The Gaslight Anthem (US) (SaSaZu, Praha)
  St 03.07.
  Rod Stewart (UK) (O2 Arena, Praha)
  St 03.07.
  Beats For Love (Dolní Vítkovice, Ostrava)

  » zobrazit všechny akce «

  OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

  The Prodigy Justin Bieber Prince Vladimír Mišík mp3.com Sia Rush Bono Taylor Swift Kabát Mirai Lady Gaga Billie Eilish Lucie Vondráčková Queen Beyoncé Dua Lipa Adele AC/DC Liam Gallagher
  filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
  musicserver.cz - hudba od začátku do konce
  ©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
  Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
  Tento server byl v roce 2024 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
  smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe