Adele přiznala, že nemá hesla ke svým účtům na sociálních sítích

07.12.2021 13:51 - Honza Balušek | foto: Columbia Records

Ten největší boom okolo vydání nové desky Adele "30" je asi za námi, i tak se ale v příštích týdnech a měsících můžeme těšit na další střípky informací, živá vystoupení a podobně. Zpěvačka například přijala pozvání do youtubové show Power Of Makeup Nikkie de Jager, kde se nejen nechala půl hodiny zkrášlovat z totálně nenalíčené na totálně nalíčenou, ale během těch tří desítek minut si dámy samozřejmě i povídaly. A popíjely víno.

Z holčičího pokecu vyplynulo například to, že zpěvačka nemá hesla ke svým účtům na sociálních sítích. Důvodem je, že se její management bojí, že by se třeba opila a publikovala či komentovala něco nevhodného. Během pandemie ale dostala heslo ke svému instagramu, kam se jí podařilo postnout jednu jedinou fotku, než jí kolegové a kolegyně z PR týmu heslo zase vzali. Adele se totiž prezentovala fotografií z Notting Hill Carnivalu, kvůli které se kolem ní strhl shitstorm - mnozí zpěvačku obviňovali z kulturní apropriace.

Na světové turné Adele v nejbližších měsících rozhodně nevyrazí, těšit se mohou pouze britští fandové na dva obrovské letní koncerty v Londýně. Američtí příznivci si zase budou moci zajet do Las Vegas, kde bude diva v hotelu Caesars Palace zpívat vždy o víkendech od 21. ledna do 16. dubna 2022.


NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY