Avril Lavigne chystá nový singl, v březnu konečně zahraje v Praze

05.11.2021 12:54 - Ondřej Kocáb | foto: DTA Records

Avril Lavigne otevřela další etapu své hudební kariéry podpisem u labelu DTA Records. Vydavatelství vzniklo v roce 2019 jako odnož Elektra Records a mezi jeho hlavní postavy patří bubeník Blink 182 Travis Barker, hvězda TikToku jxdn nebo Caspr.

V ohlášení na svém instagramu kanadská popová hvězda dále navnadila fanoušky na další singl "Bite Me", který vyjde 10. listopadu. Prozatím poslední album "Head Above Water", značící comeback po více než pětileté pauze, vyšlo v roce 2019. Již v únoru informovala sedmatřicetiletá zpěvačka o dokončení další nahrávky, na níž by se chtěla vrátit ke svým pop-punkovým kořenům.

Mezitím si ještě zahostovala v několika skladbách: duet "Flames" s americkým rapperem Mod Sunem vyšel začátkem roku a společně s Travisem Barkerem účinkovali i v písni "Grow" od WILLOW z jejího aktuálního alba "Lately I Feel Everything". Minulý týden se Avril zúčastnila ještě Barkerova halloweenského speciálu "House Of Horrors", kde zahrála "Sk8er Boi" a "Girlfriend".

V únoru 2022 se konečně rozjede evropská část turné k "Head Above Water", jež se měla uskutečnit letos. Těšit se může také české publikum, jelikož na 16. března je v plánu koncert v pražské Tipsport aréně. Bude se jednat teprve o třetí vystoupení této muzikantky v Česku. Naposled zde zazpívala v roce 2008 v O2 areně. Vstupenky jsou stále v prodeji, část z jejich ceny jde rovnou na konto The Avril Lavigne Foundation, nadace podporující pacienty s lymskou boreliózou a dalšími vážnými onemocněními.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY