Solarstone nachystal již osmý díl "Pure Trance"

11.12.2019 09:18 - Jaromír Koc | foto: facebook interpreta

Když v roce 2012 britský DJ a producent Solarstone odstartoval novou kompilační řadu "Pure Trance", asi nikdo nečekal, že se stane tolik populární. Každoročně se od té doby na sklonku roku objevuje další díl a jeho prodeje jsou vždy lepší než rok předchozí. Aktuálně je na trhu již osmý díl.

Jak již bývá tradicí, jeden z disků namíchal sám duchovní otec kompilace, o další se postaral jeden z jeho trancových kolegů. Pro tento díl byl o spolupráci požádán britský DJ a producent Rob Stevenson, který je v hudebním světě znám pod uměleckým jménem Activa. Oba pánové vybrali dohromady čtyřiatřicet aktuálních a v mnoha případech exkluzivních tracků, které jsou logicky rozděleny na dva disky.

Kromě toho nejnovějšího z produkce obou výše jmenovaných se můžeme těšit na aktuální songy od Orkidei, Way Out West, Roberta Nicksona nebo The Blizzard. Vydání kompilace "Pure Trance 8" doprovází singl "Spirit", který vyprodukovali Activa a Solarstone společně. Pod článkem si jej můžete poslechnout, stejně tak i preview celé kompilace.

Pokud fandíte trance a máte o nahrávku zájem, digitálně si ji můžete pořídit zde. Pokud patříte mezi sběratele fyzických nosičů, následujte tento link, popřípadě vyčkejte do třináctého prosincového dne, kdy vyjde titul v distribuci i u nás.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY