TOPlist

Steve Aoki a Backstreet Boys spojili své síly v tanečním songu "Let It Be Me". Klip ale mohl být lepší

18.09.2019 18:02 - Tomáš Navrátil | foto: facebook interpreta

Steve Aoki nepatří zrovna k mega globálním producentským hvězdám, i když několik úspěchů má samozřejmě za sebou - za výraznější spolupráce se dají pravděpodobně považovat hlavně ty s Linkin Park. K nahrávání nového singlu "Let It Be Me", který je již osmým z připravované desky "Neon Future IV", si přizval hudební veterány z Backstreet Boys.

Pánové AJ, Howie, Nick, Kevin a Brian již nějaký ten pátek opět fungují v plné sestavě, úspěšně koncertují a vydávají stále slušné desky. Mánie kolem nich už nebude taková jako v devadesátkách, o to víc se tudíž můžou věnovat zajímavějším projektům, mezi které nová skladba dozajista patří.

"Let It Be Me" je slušným tanečním hitem s chytlavým refrénem i melodií. Vlastně asi takhle znějí všechny boybandy staršího data narození. Do songu by pěkně pasovali klidně i Take That, Blue nebo New Kids On The Block. Asi by to v tomto případě bylo jedno.

Doprovodný videoklip však potenciál samotné písničky nenaplnil. Místo toho, aby se chlapi vytáhli s pořádnými tanečními kreacemi, si jedou každý svoje sólo a do toho jsou vloženy prostřihy několika lidí a jejich osobních příběhů se šťastnými konci.

Steve má v každém případě na kontě kousek, se kterým by se konečně mohl dostat do intenzivnější rádiové rotace. V současné době je místo vedoucí DJské pozice volné (Kygo už pomalu odpadá), tak proč jej neobsadit.



DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím