Sean Tyas konečně vydává debutové album "Degeneration"

21.02.2016 12:13 - Jaromír Koc | foto: facebook interpreta

Pokud někdo z trancových DJ a producentů poslední léta nepodlehl vlivu EDM a zůstal věrný svému původnímu stylu, tak to byl určitě Sean Tyas. Tento pětatřicetiletý Američan má na svém kontě desítky remixů pro Pink, Mobyho, Armina van Buurena, Above & Beyond nebo Tiësta. Poslední léta se ale soustředil převážně na své debutové album.

Na něm začal pracovat již více než před dvěma roky a nyní ho konečně servíruje svým fanouškům. Deska "Degeneration" přináší tolik materiálu, že jde o dvojalbum. První disk nabízí čtrnáct autorských písní, druhý dvanáct remixů jeho nových skladeb, o které se postarali DJští kolegové Giuseppe Ottaviani, Darren Porter, Alex Di Stefano nebo John Askew.

Kolekce "Degeneration" vyšla digitálně 19. února, o týden později bude ve světě následovat její fyzická verze. Album se dostane i do České republiky, a to v polovině března díky distribuci. Pokud nechcete čekat, objednat si ho můžete už nyní například zde. Pro představu, co deska nabízí, přinášíme pod článkem i preview s ukázkami všech písní.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY