Iggy Azalea zrušila turné po USA. Potřebuje si odpočinout

06.06.2015 10:32 - Milan Menčík | foto: facebook interpreta

Iggy Azalea zrušila první koncertní šňůru po USA. Turné s názvem" The Great Escape Tour" neabsolvuje z důvodu velké vyčerpanosti. Koncertní vystoupení si ponechá v záloze až na období po vydání své další desky.

"V mém srdci nastala kreativní změna. Chci začít úplně od začátku, a kdybych odjela na turné, znamenalo by to, že bych se k tomu dostala až po Vánocích. Upřímně cítím, že si zasloužím přestávku. Během posledních dvou let jsem pracovala nonstop, skoro denně. Nejsem na tom špatně, je však psychicky náročné být stále k dispozici, někam chodit a pořád něco plánovat. Potřebuji si od všeho odpočinout, užít si to, na čem jsem tvrdě pracovala. Nemyslím si, že bych na to měla doteď čas," prozradila Azalea americkému magazínu Seventeen.

"Jsem hudebnice a kreativní člověk. Chci být schopná vystupovat s novými věcmi a dělat nové věci. Mám pocit, že právě teď jsem na konci jedné éry. Kdybych koncem září vyrazila na turné a držela se všech plánů, které jsem během něj chtěla zrealizovat, udusilo by mě to," pokračovala rapperka. Kvůli zrušení turné řešila dilema, bála se zklamat své fanoušky. Podle ní to však byla nejlepší věc, jakou teď mohla udělat.

Čtyřiadvacetiletá rapperka s vlastním jménem Amethyst Amelia Kelly je původem z Austrálie. Do USA se přestěhovala v šestnácti letech a v hudebním světě dala o sobě vědět nejprve úspěchy svých virálních videí na YouTube. Debutová deska "The New Classic" vyšla loni v dubnu, o půl roku později ji následovala reedice pod názvem "Reclassified".DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY