Armin van Buuren v Ostravě nakonec vystoupí. Původně plánovanou show však nepředvede

30.10.2014 18:55 - Jaromír Koc | foto: facebook interpreta

Včera (29. října) dopoledne jsme naše čtenáře informovali o zrušení show Armina van Buurena, která se měla uskutečnit poslední říjnový den v Ostravě. Nakonec je všechno jinak a pátek 31. října v Ostravě holandský DJ a producent přece jen zahraje.

Armin, který účast původně odřekl kvůli finančním sporům s pořádající agenturou, ve středu večer oznámil, že do Ostravy i přes vzniklé komplikace dorazí. Nepůjde ale o ohlášenou audio-vizuální megashow s názvem “Armin Only Intense“, která slaví úspěch a vyprodává haly po celém světě, ale o klasický zkrácený tříhodinový set.

Tým Armin Only totiž dostal informaci, že pořádající agentura nehodlá finančně odškodnit majitele vstupenek za zrušenou akci, a rozhodl se tedy pro toto výjimečné řešení. "Armin van Buuren odehraje tříhodinový set v ostravské ČEZ Aréně, a to i přesto, že management Armin Only Intense nebude finančně odškodněn za vzniklé ztráty ze strany promotéra akce," vzkázal DJ několika tisícům fanoušků z České republiky, Polska a Slovenska, kteří si koupili vstupenky, jež byly v předprodejích dostupné od začátku letošního roku. Celé oficiální stanovisko Arminova týmu najdete zde.

Půjde tedy o klasickou halovou party, která odstartuje ve 21 hodin a doplní ji i několik dalších DJs, jejichž jména budou doplněna. Sám Armin se svým setem odstartuje ve 23 hodin. Bohužel na tuto akci již nelze koupit vstupenky, těšit se na ni tedy mohou jen ti, kteří si zakoupili lístky na původně plánovaný event.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY