Zakončení narozenin v Roxy bude hvězdné

25.10.2013 12:20 - Tisková zpráva | foto: facebook interpreta

Be Twenty One logo
© facebook interpreta
Roxy si pro nás na tento narozeninový víkend připravila opravdu hvězdný line up. V pátek vystoupí král drum&bassu Andy C spolu s RAM parťákem Culture Shock. Headlinery sobotní párty jsou Sébastien Legér a Funk D'Void. Narozeninový program uzavře očekávaný nedělní koncert amerického rappera Everlasta.

Pátek 25. října - 22:00

Andy C (UK) & Culture Shock (UK)

Andy Clarke aka Andy C je nejen několikrát korunovaným králem drum&bassu a dlouhodobě jedním z nejlepších Djů na světě, ale především vlastníkem vydavatelství RAM, které již přes 20 let udává tempo a směr drum&bassové scény. Pro narozeninovou oslavu si do ROXY s sebou přiveze další těžkou váhu labelu RAM - Culture Shock. Roxy je Andyho oblíbený klub a při jeho vystoupeních zde je to znát. Není pochyb, že nás čeká jedna z nejočekávanějších DnB klubových akcí tohoto roku.

Line up:
10:00 - 1:00 - Suki vs. Pixie
1:00 - 3:00 - Andy C
3:00 - 4:30 - Culture Shock
4:30 - 6:00 - Beast67

2nd stage: Shadowbox + DD LoKo

Sobota 26.října - 22:00

26. 10. Sébastien Legér (FR) & Funk D' Void (UK)

Cílem sobotní narozeninové oslavy je zajímavé spojení aktuálního housového soundu Sébastiana Legéra s oldschool techno a house rytmy jednoho z pionýrů elektronické scény Funk D' Voida. Oba dva mají za sebou více než patnáct let na scéně, nekonečnou řadu releasů a remixů. I tak je jejich pojetí elektroniky rozdílné a jejich sety jedinečné. Máme před sebou zajímavou noc plnou oldschoolových klasik a současných pecek. Co bude převládat a kdo si více podmaní dancefloor? Nechme se překvapit.

Line up:
10:00 - 0:00 - Roman Rai
0:00 - 2:00 - Funk D` Void
2:00 - 4:00 - Sébastien Legér
4:00 - 6:00 - Chris Sadler

2nd stage: Tomics, Cubik

Neděle 27.října - 19:00

Everlast (USA)

Hvězdný narozeninový program v Roxy vyvrcholí nedělním koncertem držitele Grammy, skvělého hudebníka, vypravěče a životem ostříleného rappera Everlasta. Ať máte rádi jeho projekty House Of Pain, La Coka Nostra, duet se Santanou nebo jeho sólovky, tento koncert rovná se povinnosti. Do Prahy přijede Everlast představit své nové album "The Life Acoustic", na kterém dle svých slov svlékl své nejkvalitnější písně z kůže a odhalil jejich kouzlo v momentech jejich vzniku. Není co řešit.

20:30 - koncert Everlast


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY