Deep Forest vystoupí koncem února v Paláci Akropolis

12.02.2013 16:14 - Milan Menčík | foto: facebook interpreta

Deep Forest
© deep-forest.fr
Palác Akropolis zahajuje nový projekt s názvem Top Of The World, v jehož rámci jako první vystoupí kapela Deep Forest. Stane se tak 27. února o půl osmé večer.

Deep Forest je skupina pohybující se v žánru world music. Proto můžete žasnout při pohledu na čísla prodejů jejich alb i úspěchů nahrávek. Tato legenda menšinového žánru svůj úspěch vytváří tím, že si vybírá motivy z neznámých nebo často hodně exotických krajin a dělá z nich moderní taneční remixy. Obdrželi mnoho zlatých a platinových desek a také spoustu hudebních ocenění, MTV počínaje a nominacemi na Grammy konče.

Spolupracovali i s umělci, jako jsou Youssou N'Dour, Neneh Cherry, Peter Gabriel či s maďarskou zpěvačkou Martou Sebestyen. Letošních dvacet let existence slaví novým albem s názvem "Deep Africa".

Co čeká fanoušky na koncertě, osvětlil v rozhovoru pro únorové číslo časopisu Rock & Pop zakladatel projektu Eric Marquet: "Nikdy v minulosti jsme nekoncertovali. S Michelem jsme si dali pauzu a on se rozhodl, že už nechce pokračovat. Já ano. Začali jsme hrát a je to skvělé. Jak jsem říkal, já jsem rocker a musím hrát. Hodně improvizujeme, každý koncert má jinou barvu. Třeba v Praze budu jenom já a skvělá zpěvačka. V Budapešti nás bude pro změnu pětadvacet... Těším se na všechno."

Předprodej lístků probíhá v sítích Ticketpro a Ticketstream, vstupenky v hodnotě 699 Kč je možno zakoupit i přímo na místě.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY