Britney už nechce být Spears

18.10.2004 13:06 - František Matějíček | foto: facebook interpreta

Britney Spears - Britney
© facebook interpreta
Britney Spears možná změní příjmení. Dvaadvacetiletá zpěvačka přemýšlí o osvojení příjmení svého manžela Kevina Federlinea.

Vyplynulo to z interview pro německý časopis Bunte. "Pravděpodobně budu užívat nové jméno. Britney Federline - to se mi líbí," prohlásila umělkyně. "Ostatní si to možná nepřejí, ale já bych si ráda příjmení změnila." Rozhovor ovšem také naznačil, že by si Britney chtěla dát v roce 2005 pauzu a pořídit si dítě. "Chci se stát matkou. Zbožňuji děti. Příští rok na to budu připravena, bude mi třiadvacet."

Podle plátku The Sun se momentálně znovu rozhořel slovní souboj mezi Britney a Christinou Aguilerou. Stojí za ním změna termínu vydání Christinina singlu "Car Wash" z filmu "Shark Tale". Britney to těžce nese, protože podle nového ohlášení vyjde duet s Misy Elliot ve stejný den jako její "My Prerogative". Tedy 1. listopadu.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY