Druhý díl kompilace "Pure Progressive" namíchal Forerunners

04.08.2022 16:43 - Jaromír Koc | foto: Solarstone

Před zhruba dvěma lety přišel britský DJ a producent Solarstone s nápadem na novou kompilační řadu. Tu pojmenoval "Pure Progressive" a rozhodl se na ní dát prostor svým kolegům z elektronické scény, kteří se sami necítí na vydání autorské desky. V těchto dnech konečně přichází na trh druhé pokračování.

Pure Progressive Vol. 2 - mixed By Forerunners
© Solarstone
Zatímco pilotní díl řady obstaral finský DJ a producent Orkidea, dvojku si vzal na starost rodák z Arizony Brenden LaBonte, který se v hudebním průmyslu pohybuje pod uměleckým jménem Forerunners. Ten při tvorbě výběrovky udržel koncept, nastavený již při jejím vzniku. První disk nabízí autorské tracky či remixy samotného interpreta, na tom druhém se zmiňovaný producent představuje jako DJ.

"Pure Progressive Vol. 2 - mixed By Forerunners" nabízí celkem čtyřiadvacet položek, mezi kterými najdeme například novinky od Nicka Stoynoffa, qoob, Nicka Silvestriho nebo Basila O’Glue. Kompilace je již nyní k poslechu či stažení zde. Pokud patříte mezi věrné sběratele fyzických nosičů, objednat si ji můžete exkluzivně zde nebo tady. Abyste si mohli udělat obrázek, co titul nabízí, najdete níže krátký trailer.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY