Prago Union koncertují o sto šest napříč republikou

04.08.2021 14:55 - Tisková zpráva | foto: Galerie 4

Pražská kapela Prago Union korzuje již od června po republice křížem krážem z koncertu na koncert. Formace kolem rapujícího floutka jménem Kato je totiž po vydání nového alba "Made in Strašnice" téměř na roztrhání a do konce léta má na programu ještě celou řadu dalších zastávek. Podzim by měl být podle všeho v podobném duchu.

"Jsme moc rádi, že zase hrajeme. Lidi jsou super a chodí na koncerty, jako by nikdy ani žádná přestávka nebyla. Je fajn, že koncerty začaly v podstatě s vydáním nový desky. Má to takhle vlastně nádech něčeho novýho a není to jen navázání na nucenou pauzu. Koncertování si užívám stejně jako dělání nový desky ve studiu. Člověk to těm lidem pod pódiem totiž konečně může dát tváří v tvář a vidět jejich reakce. Navíc máme štěstí, že naši fanoušci jsou zábavná parta, takže i ty mejdany za to stojí," popisuje nadšeně Kato.

Kato na koncertech společně se svojí crew fanouškům vedle starých známých hitovek pravidelně servíruje také songy z nové desky "Made in Strašnice", která vyšla v polovině června a celkem obsahuje devatenáct tracků, na nichž nechybí ani tři zajímaví hosté, jimiž jsou Rest, Hugo Toxxx a MC Gey. Tento týden budou Prago Union k vidění v Praze ve čtvrtek 5. srpna ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí, v pátek 6. srpna pak v Restauraci na Liberecké přehradě. Dále během léta zahrají například v pátek 20. srpna v BecherZone po zahájení KVIFF, ve čtvrtek 26. srpna na hradě Špilberk nebo v sobotu 28. srpna na festivalu Rock for Churchill.

Více informací o aktuálních koncertech najdete na facebooku a webu kapely.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY