Roger Shah opět přichází se svým projektem Sunlounger

23.08.2013 10:21 - Jaromír Koc | foto: facebook interpreta

Roger Shah presents Sunlounger - Balearic Beauty
© facebook interpreta
Německý DJ Roger Shah, který se prosadil i jako producent elektronické a tranceové hudby, se po zhruba dvou letech vrací s dalším autorským albem. Tentokrát jde o desku jeho projektu Sunlounger.

Roger v pořadí čtvrtou kolekci svého chilloutově laděného projektu Sunlounger nazval "Balearic Beauty" a zařadil na ni čtrnáct písní, které se albu objevují vždy ve dvou verzích. I tentokrát jde totiž o dvoudiskový komplet, který nové skladby obsahuje v downtempo i uptempo verzích.

Zajímavá je deska i po stránce hostujících umělců. Kromě instrumentálních a převážně zasněných písní na albu najdeme i několik vokálních skladeb, na něž se Roger opět snažil najít neoposlouchané ženské hlasy, které přesně pasují k náladám jednotlivých písní. Kromě naprostých nováčků ale na albu hostuje například i osvědčená tranceová zpěvačka Jes.

Album "Balearic Beauty", které svůj název dostalo podle Rogerova pravidelné rádiové show Magic Island: Music For Balearic People, vychází jak digitálně, tak i na CD. V Čechách bude fyzická verze k mání v distribuci od začátku září, kdo však nechce čekat, může si desku zakoupit zde. Navíc si na stejném místě můžete i všechny písně poslechnout.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY