Finalisté Superstar pár týdnů po soutěži jako kdyby neexistovali

05.08.2013 09:34 - Milan Menčík | foto: facebook interpreta

Veronika Stýblová
© facebook.com/SuperStarNovaEra
Je to sice teprve pár týdnů, co skončila další řada populární SuperStar, ale přiznejme si, že málokdo z nás by dokázal již nyní z paměti vyjmenovat alespoň pět nejlepších zpěváků. Kolem většího množství z nich je totiž ticho po pěšině.

Oba účastníci grandfinále - Sabina Křováková a Štefan "Itcho" Pčelár - sice krátce po skončení soutěže vydali alba, ta se ovšem za jejich debut považovat ani náhodou nedají, neboť jsou na nich písně, se kterými oba interpreti vystupovali v průběhu jednotlivých finálových dílů soutěže.

Křováková v mezidobí narychlo skládá dohromady kapelu a dle jejích slov se bude snažit co nejdříve vydat plnokrevné debutové album. Štefan Pčelár není v hudebním showbusinessu úplný nováček. Jak píše server hudba.sk, již dříve se skupinou Bijou Terrier bodoval na internetu díky songům "Dedo Momuj" a "Babka Natatrouská". Jeho prozatím poslední aktivitou je singl "Because Of You" se skupinou Jamestown.

I u Martina Šafaříka je co se týče nového materiálu vše v nedohlednu, tak alespoň hluché období vycpal stokrát omletou písní The Calling "Wherever You Will Go", na kterou natočil nízkorozpočtové video. Velké překvapení soutěže, podsaditý a věčně usměvavý Adam Kukačka, má v současnosti poněkud přízemnější starosti. Dohání zameškané učivo ve škole a na hudební plyn se chystá pořádně šlápnout až na podzim.

Zpěvačkou, která byla od začátku pasována na největší favoritku celé soutěže, je Veronika Stýblová (na fotografii). Atraktivní blondýna svůj debutový singl pojmenovala výmluvně "Too Hard To Break Through" a vy si ho můžete poslechnout dole pod článkem.

Trošku jiný případ je Jaroslav Smejkal. Jeho konec v SuperStar byl asi nejemotivnější okamžik celé soutěže a právě tento muž je tím, který se nejvíc drží pořekadla nejlepší je kout železo, dokud je žhavé. První singl "Nevermind" byl velmi vřele přijat jak fanoušky, tak hudební kritikou, s písní "Party Love" to už tak slavné není, ale stále je vidět, že je u něj na čem stavět.

Právě teď začínají všichni finalisté palčivě pociťovat, jaké to je spadnout z nablýskaných velkých pódií zpátky do reality, kdy musí o přízeň každého diváka nesmlouvavě bojovat. Vědí, že nyní se musí už snažit hlavně sami.NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY