Carlos Santana povolal na nové CD Nase nebo Scotta Weilanda

30.06.2010 10:41 - Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

Carlos Santana
© askmen.com
Slavný kytarista Santana se pustil do další nahrávky ve stylu dřívějšího počinu "Supernatural", kde se spojila celá řada slavných umělců. Tentokrát se ale bude jednat o přepracování kultovních rockových songů od kapel jako The Beatles, Rolling Stones, Led Zeppelin nebo AC/DC. Ke spolupráci si přizval například Nase nebo Scotta Weilanda, oslovil také Chrise Daughtryho nebo Chrise Cornella.

Podnět k vytvoření další podobné nahrávky jako v roce 1999 dal Clive Davis, kreativní ředitel vydavatelství Sony. Kytarista ale zprvu nevěděl, jestli se do podobné desky chce znova pustit. "Jenže Clive byl neodbytný. Třikrát během posledního roku mě nejméně pětačtyřicet minut po telefonu přesvědčoval, ať do toho jdu. Když jsem viděl jeho nadšení a přesvědčení, uvědomil jsem si, že na tom něco bude, a uvěřil jsem mu," řekl Santana.

Nová nahrávka, první od roku 2005, kdy vyšlo CD "All That I Am", by se do obchodů měla dostat v září. Zatím nemá ani název a tracklist ještě není finální, ale z konkrétních písní se fanoušci mohou těšit na "Sunshine Of Your Love" od Cream, "Photograph" z dílny Def Leppard nebo na song "Smoke On The Water" od Deep Purple.


NÁZORY

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY