Před Lily Allen vystoupí v Praze Cartonnage

16.10.2009 14:37 - Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

Cartonnage
© facebook interpreta
Jak jsme vás již informovali, britská zpěvačka Lily Allen se vůbec poprvé objeví před zraky českého publika. Dne 30. října přijede potěšit návštěvníky klubu SaSaZu a jako předskokané před ní vystoupí electropopoví Cartonnage. Po velké show je pro návštěvníky připravena afterparty s Leošem Marešem.

Klub otevře své brány o půl deváté večer, kdy bude scéna patřit právě Cartonnage, kteří těší české fanoušky od roku 2001. Jejich tvorba je inspirovaná interprety jako Róisín Murphy, Goldfrapp nebo Daft Punk. Zmiňovaná afterparty pak začne o čtvrt na dvanáct.

Vstupenky na koncert této mladé rebelky si zájemci mohou zakoupit v předprodejní síti Ticketpro. Cena klasického lístku je 1 300 Kč a VIP vstupenka stojí 2 500 Kč. Návštěvníci koncertu mají vstup na afterparty zdarma, ostatní zaplatí na místě 250 Kč.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY