Michael Jackson byl podle všeho skutečně zabit

02.10.2009 10:17 - Petra Hubáčková | foto: facebook interpreta

Michael Jackson
© fanpix.net
Do médií se dostaly další informace o náhlém úmrtí popového krále Michaela Jacksona. Podle informací, které zveřejnil The Associated Press, byl zpěvák před svou smrtí zdravý. Vyplývá to z pitevní zprávy.

Koroner v Los Angeles ve zprávě uvedl, že váha Michaela Jacksona byla na muže jeho proporcí normální (vážil necelých 62 kilogramů) a životně důležité orgány měl v pořádku. Jeho srdce, jehož zástava byla důvodem úmrtí, bylo podle nálezu navíc silné a zdravé. Několik drobných zdravotních problémů ale lékař našel. Zpěvák trpěl artritidou a jeho plíce měly omezenou kapacitu. To ale podle zprávy určitě nepřispělo ani nezpůsobilo jeho smrt. Úmrtí zpěváka měla na svědomí intoxikace.

Dodejme, že avizovaný film o Michaelovi Jacksonovi "This Is It" již pomalu míří do českých kin. Na plátnech se objeví 29. října na pouhé dva týdny a zájemci si mohou lístky objednat na adrese thisisit-film.cz.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY