Podívejte se na "Do Děčína" Obří broskve

25.09.2008 15:30 - Honza Balušek | foto: facebook interpreta

Canny / Obří broskev
© Michael Kratochvíl
Skupina Obří broskev, která vydala v produkci Dušana Neuwertha na jaře výborné a všude chválené album "Potápěči", natočila videoklip k písničce "Do Děčína" a také naplánovala koncertní šňůru.

Hlavním hrdinou videoklipu a také maskotem celého turné Obří broskve (BandZone.cz) je Opičí kluk, jenž se ve videu snaží různými způsoby dostat právě do města, o němž písnička pojednává. Kapela slibuje, že během šňůry bude rozdávat speciální dárky i volné vstupenky na koncerty. Prozatím je naplánováno třináct vystoupení, ale jejich počet bude průběžně narůstat, první z nich se uskuteční 27. září samozřejmě v Děčíně.

Videoklip "Do Děčína", v němž si na pódiu zazpíval i Márdi z Vypsané fiXy, můžete shlédnout přímo z kanálu Opičího kluka na YouTube.com:



DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY