Robbie Williams lituje, že dal svou skladbu Pepsi

19.07.2000 10:17 - Honza Balušek | foto: facebook interpreta

Brit Awards 2000 - Robbie Williams
© facebook interpreta
Pro Robbieho Williamse vypadá blízká budoucnost velmi růžově. Jeho koncerty na britské půdě byly vyprodány během několika hodin, rádia bez přestání vyhrávají jeho nový singl "Rock DJ" a až se konečně koncem července objeví v obchodech, nikdo nepochybuje o tom, že se hned vyšvihne do čela britské hitparády. Ale něco ho přece jen trápí - dal totiž jednu ze svých nejlepších skladeb firmě Pepsi.

I u nás v současné době běží soutěž, při které můžete vyhrát speciální singl se skladbou Robbie Williamse "United". Robbie za ni a celou reklamní kampaň sice dostal dva miliony liber, ale nyní přece jen trošku lituje, že se písnička nedostane mezi širokou veřejnost. Považuje ji totiž za jednu ze svých nejlepších písniček a myslí si, že by to byl obrovský hit. A byl upřímný tak moc, že řekl, že "United" je mnohem lepší, než některé skladby na jeho novém albu. To vyjde koncem srpna pod názvem "Sing When You’re Winning" a bude obsahovat celkem dvanáct skladeb včetně duetu "Kids" s Kylie Minogue.

Tracklist alba bude následující: "Let Love Be Your Energy", "Better Man", "Rock DJ", "Supreme Amour", "Kids", "If It’s Hurting You", "Singing For The Lonely", "Love Calling Earth", "Knutsford City Limits", "Forever Texas", "By All Means Necessary", "Road To Mandalay".


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY