• nnn (Petr Soukup, 22.05.2012 13:34) Reagovat

    piča to je dlouhý! super!

  • ad Fléda (Alex, 22.05.2012 14:57) Reagovat

    Moc hezky napsané, ale neškodilo by ověřovat si informace. Ono to není úplně černobílé. Provozovatelé klubu udělali hodně chyb, kterými si nasrali do hnízda a na odhlučnění klubu měli víc jak pět let. Vyhláška pro klub nepředstavuje takové riziko, pravděpodobně bude zrušena, navíc je sporné, má-li vůbec na klub vliv (prostor je zkolaudován jako kino) a není-li samotná vyhláška protiprávní už ve své podstatě. Panu Kratochvílovi je Fléda ukradená, ale ono je pohodlné to na někoho hodit. Jediný problém představují nájemníci - ne v sousedním domě - tam není téměř nic slyšet, ale v úplně jiném domě na ul. Staňkova v témže bloku. Celá kauza, jak je vnímána veřejností, je postavena na jednostranném výkladu zastánců klubu, kteří bojují proti zastupitelstvu. Ono ale Flédu zrušit nechce, jen to tak líp vypadá a funguje to skvěle. Ta publicita je úchvatná, ale jádro problému je úplně jinde.

  • Fléda (martin, 22.05.2012 21:34) Reagovat

    Hluk vycházející z Flédy a zaplavující celou ulici je naprostá pitomost. Bydlím v podstatě naproti Flédě přes ulici, v životě jsem žádnou hudbu hrající na celou ulici neslyšel. I když jsem kolem Flédy šel snad stokrát v kteroukoliv noční hodinu, ať byla jakákoliv akce, ani když se člověk postavil přímo před vchod, žádný ohlušující randál není slyšet. Jediné co je v ulici v noci slyšet jsou hulákající opilci, vracející se nad ránem z některého z nonstopů okolo Flédy, převážně pak z Casusu naproti. Tak jakýpak hluk hm? Že by spíše nekalý konkurenční boj?

  • ... (Jarek Toman, 23.05.2012 02:23) Reagovat

    Takže, Luciáš Benda, který před měsícem a něco málem ejakuloval z nápaditosti a vyzrálosti takové mrtky jako je A banquet teď doporučuje Ravelin. Až si člověk říká: doopravdy Benda poslouchá Ravelin? Doopravdy ví, co je to zač? Opravdu má takový rozhled? Pustí si Ravelin a pak píše recenzi na A banquet?

    Nebo je to všechno jenom póza mladého píčuska, který na nějakým serveru narazil na srovnání Ravelin a eszles a teď se tím ohání?

    Inu, kde je pravda se nikdy nedozvíme. Co na to Jan Tleskač?

  • Takhle (Trouba, 23.05.2012 21:19) Reagovat

    to dopadne, když zapšklý intelektuál v cool brýlých a cool účesu vyrazí objevovat...

  • Co je? (Jakub, 24.05.2012 11:41) Reagovat

    To jako budou všichni píčovat? Sorry, ale přijde mi, že tenhle článek má fakt smysl, já díky němu narazil na kapely, který jsem neznal a třeba tři z nich mě fakt bavěj. Jestli máte všichni naštudováno tolik, že takovýhle články nepotřebujete, jestli se v tý scéně natolik orientujete, že je zbytečný, abyste takovýhle souhrny četli, tak je nečtěte.
    To že tady jsou z vašich oblíbenejch kapel dvě, a že o nich napsal zrovna Benda, tyvole, kterýmu se minule líbili A banquet, no to je fakt důvod k velkýmu rozhořčení. WTF? To jsem dlouho neviděl, takovou bandu chytráků.

  • ?? (Honza, 26.05.2012 18:14) Reagovat

    Co se to děje? Nechápu... Na musicserver se občas zajdu podívat, ale co se děje v diskuzích je neskutečný. Děkuji za nový kapely a článek - spoustu věcí mě bohužel neoslovilo, ale to není důvod, proč zde nadávat.
    Držím palce v dalším psaní!!

    Honza