Kanadská čtveřice
The Beaches už nějakou dobu dokazuje, že rozhodně nepatří mezi kapely jednoho hitu. Přestože se její jméno nejčastěji spojuje s energickým singlem "Blame Brett", její tvorba nabízí mnohem víc. A právě novinka "Should've Known Better", která se objevila na deluxe edici alba "No Hard Feelings", to jen potvrzuje.
Je to power balada? Je to melancholie? Každopádně jde o skladbu, která na první poslech zaujme atmosférou. Jemně vybrnkávaná kytara se vine celou písní a vytváří zasněný, lehce melancholický prostor, v němž se posluchač snadno ztratí. The Beaches v nostalgickém songu opouštějí svou typickou dravost a místo toho se vydávají klidnější, introspektivnější cestou. Leckomu možná připomenou i devadesátkové
pomaláče.
Lze ale říct, že jde o jednu z nejlepších položek v diskografii rockového kvarteta. I když by mnozí fanoušci mohli namítat, že skladbě chybí pověstná naštvanost kapely, občasné vykročení stranou není na škodu. A tady se povedlo. Pokud byste se songu nemohli nabažit, můžete mrknout i na jednoduchý vizualizér zaměřený čistě na členky skupiny.

8/10