Zea se po letech, kdy dávala přednost herectví, vrací k hudbě albem "Where Do We Go When the Silence Comes". Novinka, která vyšla v pátek 27. března, přináší osm skladeb na rozhraní intimního indie popu, alternativního r'n'b a jemných afrobeatových vlivů. Nevznikla jako pečlivě nalinkovaný comeback, ale jako postupný a osobní návrat k tvorbě ve chvíli, kdy to pro autorku znovu začalo dávat smysl.
Nahrávka se rodila v průběhu posledních pěti let a jednotlivé písně odrážejí různá období i nálady, v nichž je autorka tvořila. Zea se na rozdíl od šest let starého debutu "Burning Light" tentokrát výrazněji zapojila nejen do psaní textů, ale i do produkce, o niž se postarala spolu s Matějem Soukupem a
Štěpánem Urbanem.
Mezi zásadní momenty kolekce patří skladby "Tenerife Sea", titulní "Where Do We Go When the Silence Comes" nebo duet "You Are Me", v němž se potkala s
Markétou Irglovou. Dalším hostem je
Milan André ve skladbě "Finish Line".
Sama zpěvačka přiznává, že se původně snažila materiálu dát jednotnější tvar, nakonec ale zvolila jinou cestu:
"Na chvíľu som sa snažila dať tomu jednotný vibe. Ale potom som si uvedomila, že život tiež nie je vyskladaný. Tak som to nechala úprimné."
Silnou roli hraje také vizuální stránka projektu, pod níž jsou podepsaní fotograf KAJENZI, režisérka Viktoria Vaitusionak a grafička Kateřina Olexová. Výrazným symbolem nové desky se stal červený motiv srdce.
Zea k titulu dodává:
"Chcem, aby poslucháč cítil. Nezáleží na tom čo - či je to pokoj, nepokoj, radosť alebo smútok. Hlavne keď je to skutočné."
Tracklist je následující: Tenerife Sea, Where Do We Go When the Silence Comes, Easier, Someone Else's Hell, Fire, Finish Line ft. Milan André, If I Got You, You Are Me ft. Markéta Irglová.