Punkově angažovaná post-synth-rapová kapela
Berlin Manson v Brně v dubnu v klubu Kabinet Múz vystoupí hned dvakrát po sobě. Vstupenky na oba dva dny - 22. a 23. dubna 2026 - rychle mizí, a doporučujeme proto s jejich koupí neváhat.
"Bude to celé trochu špeciálne, pretože zahráme na venues, ktoré sú komornejšie, sú to však miesta, ktoré sú pre nás veľmi veľmi dôležité. A preto budeme radi, keď prídeš," říkají sami Berlin Manson v pozvánce na koncerty v rámci tohoto tour.
Formace ve svých textech reflektuje současné sociální problémy a zaujímá jasný antifašistický postoj. Klub rozezní taneční vibes s undergroundovým zvukem a rap s punkovým přístupem.
Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut a na
kabinetmuz.cz.