Reflections of Karma navazují na své loňské debutové album "Venom & Velvet" a vydávají singl "Hold Me, Hurt Me". Skladba na něm původně zazněla jako remix, teď ale kopli do kytar a přizvali si ke spolupráci i Otu Váňu z
Kabátu. Ten je podporuje už od jejich prvního koncertu a křtil jim i desku. Výsledkem je neučesaná záležitost plná špinavých rock'n'rollových riffů. Někteří písničku srovnávají s
Billym Idolem, o záměr ale nešlo - vyplynulo to samo.
"Song je v podstatě o sexu, o tom žhavém a intenzivním pocitu čistě fyzického vztahu a jeho pozitivech i negativech," říkají členové.
Obě verze mají něco do sebe. Aktuální klip novou podobu odlehčuje a vrací ji do minulosti. Tanečnice poskakují do rytmu tak, že se hned - i podle jejich úborů - vybaví televizní pořad skoro pro pamětníky "Cvičme v rytme". Maťo s Joshem místo kytar popadli florbalku a koště a rozjeli taneční jízdu. Jde o vtipně osvěžující věc, zvlášť v souvislosti s tím, jak vážně se někteří jiní berou.
"Pro natáčení videoklipu jsme spojili síly s mladým režisérem a kameramanem Davidem Svobodou, abychom ve videu zachytili onu autentickou dobovou náladu skrze amatérský záznam na staré VHS kameře a celé to ještě umocnili adekvátními kostýmy, prostředím staré tělocvičny a jazz gymnastikou, jejíž choreografie se ujala mladá tanečnice Kateřina Burešová s děvčaty," okomentoval natáčení nízkorozpočtového, ale velmi zábavného videoklipu
Maťo Mišík.

8/10