shop.musicserver.cz
Nové desky 6/2024 - od Thoma Artwaye přes Zaru Larsson po Ushera

Nové desky 6/2024 - od Thoma Artwaye přes Zaru Larsson po Ushera

Vydáno: 14.02.2024 21:31 v sekci Nové desky - Tomáš Parkan a Petra Hubáčková | foto: Indies Scope

Po slabším minulém týdnu se už hvězdný kolotoč novinek opět řádně roztočil. Vévodí mu například Thom Artway se svou první deskou v češtině, Zara Larsson, Usher, Brittany Howard nebo Dizzee Rascal. Sekundují dále Madi Diaz, The Dead South, The American Analog Set, Chelsea Wolfe či Declan McKenna.

V pátek 9. února vyšly tyto nové tituly:

Thom Artway - Trhám mraky
žánr: pop music

Thom Artway - Trhám mraky
První deska tohoto písničkáře v českém jazyce vyvolává u fanoušků velké emoce. "Trhám mraky" Thoma Artwaye obsahuje celkem dvanáct skladeb a podle zpěváka je velmi osobní a optimistická, plná naděje. Autorsky se na ní podíleli také Lukáš Chromek, Beata Hlavenková, Patricie Fuxová ze skupiny Vesna nebo slammerka, zpěvačka a textařka Tali. Co se hostů týče, vedle Markéty Irglové a Štěpána Urbana v již vydaných singlech "Na vlnách" a "Trhám mraky" se zapojila i již zmíněná Hlavenková, a to v závěrečné bonusové akustické verzi songu "Zavolej". Pod polovinou písní je navíc tato umělkyně podepsána jako spoluproducentka. "Moje třetí deska je různobarevná. Můžete se těšit na akustické kytary, jemné aranže, ale i na velké synťáky. Na relativně nahé skladby a pak na výrazně zprodukované. Věřím, že se v řadě písní posluchači ztotožní s texty a že jim třeba nějaká z nich pomůže kráčet životem dál," zve k poslechu interpret a dodává: "Když se na obloze začnou trhat mraky, většinou to znamená, že ustává déšť a objeví se slunce. Mraky jsou v tomto případě moje strachy a slunce naděje, která mě žene dopředu." V naší recenzi získala nahrávka navíc vysoké ohodnocení a titul Album týdne. Za ukázkami zamiřte na Thomův YouTube profil.


Zara Larsson - Venus
žánr: pop / taneční pop

Zara Larsson - Venus
Prakticky přesně tři roky potřebovala Zara Larsson na přípravu svého čtvrtého alba "Venus", avšak vzhledem k tomu, že singly z něj nás bombarduje už od loňského ledna a k tomu ještě přihodila hitovku z "Words" s Alessem, pravděpodobně vám onen odstup přijde výrazně menší. Letošní novinku naplnila dvanáctkou písniček, kterou dokonale uvedl společný song s Davidem Guettou "On My Love". Hlavními spolupracovníky jí však byli hvězdní producenti a spoluautoři Rick Nowels, Danja, Patrick Smith aka J.Que a o něco méně známý Austin Corona. Už pouze v jednotlivých skladbách se pak připojili MTHR, Jack & Coke nebo Manny Marroquin. Jak zjistíte na YouTube švédské zpěvačky, která již překonala hranice své země, výsledek je hodně orientovaný na taneční pop.


Usher - Coming Home
žánr: r'n'b

Usher - Coming Home
Poměrně dlouho čekali fanoušci Ushera na jeho nový počin. Poslední sólovku "Hard II Love" vydal v roce 2016 a na ni navázal ještě o dva roky později společnou nahrávkou se Zaytovenem "A" a od té doby jsme ho mohli slyšet pouze v roli hosta na deskách svých kolegů nebo na residenčních koncertech v Las Vegas. Letošní novinku "Coming Home" vydal dva dny před svým vystoupením na Super Bowlu a fanoušci se dočkali celkem dvaceti písniček s řadou hostů, jako jsou Burna Boy, Latto, Summer Walker, 21 Savage, The-Dream, H.E.R., Pheelz či Jungkook. Někteří z nich se dále podíleli i na produkci, kde se k nim přidali ještě Nija, Hot Sauce, Ghot-Kid, Hit-Boy, Tricky Stewart, Jermaine Dupri, Cirkut nebo Andrew Watt. Jakou má americký zpěvák a někdejší kouč The Voice aktuálně formu, zjistíte na jeho YouTube.


Brittany Howard - What Now
žánr: Funk / soul / jazz / rock

Brittany Howard - What Now
Brittany Howard, zpěvačka a kytaristka s ohnivou duší a mocným hlasem, se vrací se svou druhou řadovkou "What Now". Po kritikou uznávaném debutu "Jaime" se tato umělkyně z Alabamy nebojí posouvat hranice a otevírat další kapitolu své hudební cesty. Frontwomanka legendární kapely Alabama Shakes a držitelka čtyř cen Grammy na nové kolekci nabízí žánrový mix. Ten je plný nečekaných zvratů a fúzí různých stylů, které odrážejí Brittanyinu širokou hudební paletu. Nabízí rozpětí od soulu a rocku přes funk, disco až po intimní akustické balady. O barevnosti této nahrávky se můžete přesvědčit poslechem ukázek na jejím YouTube profilu.


Dizzee Rascal - Don't Take It Personal
žánr: UK garage / trip hop

Dizzee Rascal - Don't Take It Personal
Obvyklé tři a půl roku potřeboval Dizzee Rascal na své nové album "Don't Take It Personal". Na přípravě šestnácti tracků, které tentokrát míří hodně do UK garage a k trip hopu, spolupracoval spíše s méně známými hudebníky. Pozvánku do studia anglického rappera a muzikanta přijali iLL BLU, Frisco, Predz Uk, JME, D Double E, Turno, BackRoad Gee, Not3s a P Money. Co z jejich spolupráce vzniklo, zjistíte na Rascalově YouTube profilu.


Chelsea Wolfe - She Reaches Out To She Reaches Out To She
žánr: elektronická hudba / alternativní hudba

Chelsea Wolfe - She Reaches Out To She Reaches Out To She
Sedmé studiové album americké zpěvačky a skladatelky Chelsea Wolfe je výsledkem velkého osobního přerodu. Kolekci "She Reaches Out To She Reaches Out To She" předcházela čtveřice singlů a kromě nich najdete v tracklistu dalších osm položek. Producentsky se na nich podepsal Dave Sitek, uslyšíte zde tak elektroniku, značný vliv trip hopu, gotického rocku a industriální hudby. Ukázky tohoto neobvyklého blendu si poslechněte na bandcampu zpěvačky a o svůj názor se s námi podělte v komentářích.


Yellowcard & Hammock - A Hopeful Sign
žánr: Pop punk / ambient

Yellowcard & Hammock - A Hopeful Sign
Americká pop-punková partička Yellowcard pojala svou novou desku trošku netradičně: ze svého repertoáru vybrala ty nejzásadnější kousky a společně s ambientním duem Hammock jim ve studiu dala nový, netradiční kabátek. Jako první singl muzikanti zvolili kousek "Ocean Avenue", o kterém hovoří jako o důkazu pestrosti, které se dá se správnými lidmi dosáhnout. "Jsme ve stadiu, kdy vyloženě vyhledáváme spolupráce. Víc než kdy dříve, řekl bych. A Hammock poslouchám posledních deset let docela intenzivně. Mají náš respekt, spolupracovat s nimi je jako splněný sen," prozradil zpěvák a kytarista Ryan Key. Ukázky najdete na YouTube kanálu Yellowcard.


Tip týdne

Madi Diaz - Weird Faith
žánr: indie rock / indie pop / indie folk

Madi Diaz - Weird Faith
Jméno americké písničkářky Madi Diaz jsme v Nových deskách uváděli už několikrát - většinou v souvislosti s tím, že "vypomáhala" některé kolegyni či kolegovi. Přitom ona sama vydala pět studiovek a na koncertních šňůrách doprovázela hvězdy jako Angel Olsen, Waxahatchee nebo Harry Styles. Teď vydává album s pořadovým číslem šest. Jmenuje se "Weird Faith" a autorka na něj zařadila tucet songů, které jí pomáhali produkovat Sam Cohen a Konrad Snyder, v jednom ji navíc doprovází Kacey Musgraves. Žánrová směs indie rocku, indie popu a indie folku si na metacritic vysloužila solidních 84 %. Jestli s názory hudebních publicistů budete souznít, či nikoliv, zjišťujte na zpěvaččině YouTube profilu.


The Pineapple Thief - It Leads To This
žánr: progresivní rock

The Pineapple Thief - It Leads To This
Progresivní rocková kapela The Pineapple Thief, pocházející z Yeovilu v Anglii, vydává svou patnáctou řadovku "It Leads To This". Jedná se o koncepční album - rozvíjí příběh protagonisty ztraceného ve světě plném dezinformací a falešných iluzí. Hovoří o důležitosti nalezení vlastní identity a smyslu života v chaotickém světě. Opět zde pulsuje osobitý styl skupiny, která ráda kombinuje prvky progresivního rocku, art rocku a popu a jejíž hudba je charakteristická silnými melodiemi, komplexní instrumentací a introspektivními texty. Vliv na její vývoj měl i samotný Steven Wilson. O tom, zda je to z nahrávky slyšet, se můžete přesvědčit na YouTube.


Declan McKenna - What Happened To The Beach?
žánr: pop rock

Declan McKenna - What Happened to the Beach?
Britský singer-songwriter Declan McKenna se letos připomíná se třetí řadovkou. Dostala název "What Happened To The Beach?" a autor ji vydává na svém vlastním labelu Tomplicated Records. Šestnáctipoložkovou nahrávku produkoval Gianluca Buccellati a Declan se zde vyzpívává ze zážitků v Kalifornii. Publicisté výsledek označují jako velmi vzdálený od muzikantových předchozích dvou studiovek. Co je na tom pravdy, můžete zjišťovat při sledování klipů ke čtyřem singlům, které albu předcházely. Najdete je na zpěvákově YouTube profilu.


Jessica Mauboy - Yours Forever
žánr: r'n'b / pop / soul / funk

Jessica Mauboy - Yours Forever
Je to už sedmnáct let, co Jessica Mauboy prohrála ve finále Australian Idol s Damienem Leithem, ale vzhledem k tomu, že "Yours Forever" je už jejím pátým albem, zřejmě to nemělo na její kariéru výraznější vliv. Australská zpěvačka pro něj nahrála čtrnáct písniček a spolupracovala na nich s lidmi jako Styalz Fuego, Nick Littlemore, Steve Mac, Shungudzo, Audios, DNA nebo Sam De Jong. Přímo za mikrofonem se vedle ní postavili Jason Derulo a Miiesha. Jak se jí daří míchat r'n'b, pop, soul a funk, zjistíte na jejím YouTube profilu.


The American Analog Set - New Drifters
žánr: indie rock

The American Analog Set - New Drifters
Pionýři lo-fi indie rocku z Texasu po loňské kolekci "For Forever", kterou vydali po dlouhých osmnácti letech, přichystali pro své posluchače pořádné překvapení. Tím je obsáhlý balík pěti LP. Obsahuje jejich první tři alba "The Fun of Watching Fireworks" (1996), "From Our Living Room to Yours" (1997) a "The Golden Band" (1999) plus dva další nosiče plné nevydaných B-stran, vyřazených věcí ze střižny a též demoverzí ze stejného období. V obsáhlé kolekci též naleznete dvě nově objevené skladby "Queen of Her Own Parade" a "You Don't Want Me Arrive". Na obsah celého boxu se můžete podívat na YouTube profilu skupiny.


¥$ - Vultures Vol. 1
žánr: pop / electro pop

Kanye West & Ty Dolla $Ign - Vultures Vol. 1
Za poněkud záhadnou zkratkou ¥$ se ukrývá dvojice velkých hvězd Kanye West aka Ye a Ty Dolla $ign. Jak to podle názvu "Vultures Vol. 1" vypadá, mají v plánu v této spolupráci pokračovat. Debut jejich projektu nabízí celkem šestnáct tracků, na nichž se podílela řada přátel a kolegů. S produkcí vypomohli třeba JPEGMafia, FnZ, Sean Leon, Timbaland, James Blake, 88-Keys, Wheezy, Cubeatz, London On Da Track nebo No I.D. a přímo za mikrofonem stanuli Freddie Gibbs, Quavo. YG, Playboi Carti, Travis Scott, Lil Durk, Rich The Kid nebo třeba Chris Brown. Do tracků pánové použili samply písní Donny Summer, Wu-Tang Clan, The Police nebo Run-DMC. Které konkrétně, zkoumejte na Westově YouTube profilu.


The Dead South - Chains & Stakes
žánr: bluegrass / rock

The Dead South - Chains & Stakes
Po poměrně dlouhých pěti letech, vyplněných tři roky starým živákem "Served Live", se s novou deskou vracejí na scénu kanadští The Dead South. Dostala název "Chains & Stakes" a nabídne celkem třináct písniček a společně s kapelou je produkoval Jimmy Nutt, který má ve svém portfoliu hvězdy jako Drive-By Truckers, Billy Ray Cyrus, Jason Isbell & The 400 Unit nebo Jimmy Buffett. Jak zjistíte na YouTube, vrátil se kvartet ke svému původnímu stylu založenému na kombinaci bluegrass a rocku s vlivy keltské hudby.


The Strumbellas - Part Time Believer
žánr: pop / taneční pop

The Strumbellas - Part Time Believer
"Pandemie nás zpomalila, díky čemuž jsme novince věnovali naši veškerou energii," prozradili muzikanti z alternativní formace The Strumbellas. Není divu, že pro dvou pátou studiovku měli nachystaných na padesát nových kousků. Jako producenti s nimi pomáhali třeba Ben Allen (Gnarls Barkley, Kaiser Chiefs, Walk the Moon), Keith Varon (Machine Gun Kelly, Lindsey Stirling), Stevie Aiello (30 Seconds To Mars) nebo Dave Schiffman (RHCP, The Killers, Adele). Do finálního tracklistu CD "Part Time Believer" se jich dostalo ale pouze dvanáct. Jak osazenstvo kapely ještě dodalo, většina z nich je o rozklíčování vlastních pocitů a jak v životě najít více klidu. Ukázky si můžete poslechnout na Teamwass.com.


V krátkosti

 • Noah Kahan - Stick Season (Forever)
  Je to zhruba rok a půl, co americký písničkář vydal své album "Stick Season", a nyní se k němu vrací v rozšířené edici. Devět písní z něj mu pomohli znovu nahrát Post Malone, Lizzy McAlpine, Kacey Musgraves, Hozier, Gracie Abrams, Sam Fender, Brandi Carlile a Gregory Alan Isakov. (YouTube)

 • Helado Negro - Phasor
  Americký muzikant s charakteristickým hlasem vydává už osmou řadovku. A publicisté nešetří chválou - označují ji třeba jako "avant-pop s velkým srdcem". (YouTube)

 • Katelyn Tarver - Quitter
  Americká zpěvačka a herečka, která skládá písničky pro Cheryl, Old Dominion nebo Joshuu Bassetta, se představuje se svým novým albem. To jí pomáhal produkovat americký hudebník Chad Copelin, známý ze spolupráce s Christinou Perri, Avril Lavigne. Sashou Sloan nebo Sufjanem Stevensem. (YouTube)

 • The Dream Syndicate - Live Through The Past, Darkly
  Fanoušci se konečně dočkali! Legendární kapela se po letech vrací s novou kolekcí. Ta zachycuje to nejlepší z jejích živých vystoupení, najdete tu tak průřez celou její kariérou, od energických hitů až po melancholické balady. (YouTube)

 • Thomas Bangalter (of Daft Punk) - Daaaaaalí
  Hudbu k loňské komedii režiséra Quentina Dupieuxe složil jeden z legendárních francouzských robotů a nyní si ji můžete poslechnout komplet. (YouTube)

 • My Life Story - Loving You Is Killing Me
  Anglická popová formace vydává po svém návratu již druhou desku. Přináší na ní celkem deset písní. (YouTube)

 • Tyler Ramsey - New Lost Ages
  Někdejší kytarista Band Of Horses se vrací po pěti letech s novou studiovkou. Produkce deseti písní se ujal Phil Ek (Fleet Foxes, Built To Spill, Modest Mouse). (YouTube)

 • Kali Malone - All Life Long
  Fanoušci minimalismu, experimentalu, dronu a varhanní hudby by neměli minout nové dílo americké skladatelky a hudebnice aktuálně žijící ve Švédsku. (bandcamp)

 • Royel Otis - Pratts & Pain
  Debutové album australského popového kytarového dua. (YouTube)

 • Crawlers - Mess We Seem To Make
  Po sérii úspěšných singlů a EP je tu konečně dlouho očekávaná prvotina britské kapely s charismatickou zpěvačkou. (YouTube)

 • Kelela - Rave:n, The Remixes
  Oceňovaná druhá řadovka rostoucí hvězdy alternativního r'n'b se dočkala své remixové sestřičky. (YouTube)

 • Orgōne - Chimera
  Po třech letech čekání rozšiřuje kalifornská kapela, která proslula energickou směsicí soulu, funku a psychedelie, svoji početnou sbírku o další studiové album. (YouTube)

 • Infected Rain - Time
  Pátá nahrávka moldavské nu-metalové skvadry. (YouTube)

 • Takida - Agony Flame
  Novinka od švédských rockerů. (YouTube)

 • The Chisel - What A F*cking Nightmare
  Druhá řadovka od londýnské punkové sebranky. (YouTube)


  Dále vychází

  09 - Gloosito: S.U.V
  Art Pepper - The Complete Maiden Voyage Recordings
  Astral Bakers - The Whole Story
  Austin Peralta - Endless Planets (Deluxe Edition)
  Benjamin Francis Leftwich - Some Things Break
  British Sea Power - Do You Like Rock Music? (15th Anniversary Edition)
  David Nance & Mowed Sound - David Nance & Mowed Sound
  Deadpeach - The Cosmic Haze And The Human Race
  Dhani Harrison - Innerstanding
  Ducks Ltd. - Harm’s Way
  Durbin - Screaming Steel
  Eminem - Marshall Mathers Lp2 / 10Th Anniversary
  Five Finger Death Punch - Afterlife (Deluxe)
  Galleons - Violent Delights
  Haystack - Doomsday Goes Away
  Il Divo - XX / 20th Anniversary
  Itasca - Imitation Of War
  Joel Ross - Nublues
  Jokki - Jokki
  Les Claypool - Adverse Yaw: The Prawn Song Years
  Loving - Any Light
  Mk.Gee - Two Star And The Dream Police
  Nils Hoffman - Running In A Dream
  Normandie - Dopamine
  Ovi - El Asere De Aseres
  Pouty - Forgot About Me
  Ron Gallo - Foreground Music (Deluxe Edition)
  Spectral Voice - Sparagmos
  Split System - Vol. 2
  Tso - Hellcare

  Vychází na vinylu:
  Art Pepper - The Complete Maiden Voyage Recordings
  Crawlers - Mess We Seem To Make
  Declan McKenna - What Happened To The Beach?
  Eminem - Marshall Mathers LP2 / 10th Anniversary
  Helado Negro - Phasor
  Il Divo - XX / 20th Anniversary
  Infected Rain - Time
  Joel Ross - Nublues
  Les Claypool - Adverse Yaw: The Prawn Song Years
  Sam Cooke - Sam Cooke’s Sar Records Story 1959–1965
  Spectral Voice - Sparagmos
  Takida - Agony Flame

  EP:
  Aldrch - Would You Like To Go Out?
  Annie Tracy - Act II
  Luke Sital-Singh - Across The Evening Sky
  Michelle - Glow
  Mx Lonely - Spit
  Shygirl - Club Shy

  Reedice:
  Joe Cocker - Luxury You Can Afford
  Sonic Youth - Walls Have Ears
  Vinnie Moore - Meltdown

 • NÁZORY

  DOPORUČENÉ ČLÁNKY
  Pearl Jam - Dark Matter 8/10
  Recenze: Pearl Jam na "Dark Matter" překypují nadšením a mladickou energií S aktuální "Dark Matter" mají Pearl Jam na kontě tucet studiových alb. Novinka kapely ze Seattlu naštěstí nepatří k těm tuctovým. S pomocí mladého producenta se zasloužilí rockeři, kteří už před pár lety vstoupili do... čtěte zde
  Vydáno: 23.04.2024 08:00 v sekci Recenze
  Fletcher, SaSaZu, Praha, 21.4.2024
  Naživo: Fletcher v SaSaZu obstarala zvuk, diváci zase obraz Popová, byť naživo spíše už pop-rocková zpěvačka Fletcher při své první návštěvě Prahy vyprodala klub SaSaZu. Ten nejprve od osmé večer na půl hodinky opanovala alternativně rocková dvojice Arxx z Brightonu, připomínající... čtěte zde
  Vydáno: 22.04.2024 16:00 v sekci Naživo
  Igor Orozovič - Když zpíváte text, který je váš, nikdy ho nemůžete zazpívat špatně
  Rozhovory: Igor Orozovič - Když zpíváte text, který je váš, nikdy ho nemůžete zazpívat špatně "Pomíjivost divadla je pro mě někdy bolestná. Oproti tomu kratičká píseň toho může obsáhnout spoustu a zůstane v nás, můžeme si ji zpívat," říká herec a muzikant Igor Orozovič. Svou čerstvě vydanou debutovou desku "Když muž... čtěte zde
  Vydáno: 22.04.2024 11:00 v sekci Publicistika | Rozhovory
  Mark Knopfler - One Deep River 8/10
  Recenze: Na "One Deep River" je Mark Knopfler pořád stejně solidní Po nejdelší pauze mezi sólovými alby - konkrétně po šesti letech - je tu nezaměnitelný zpěvák a kytarista Mark Knopfler se svou desátou deskou "One Deep River". A jak se dalo čekat, všechno je u něj jako vždy na svém místě, nic se... čtěte zde
  Vydáno: 22.04.2024 00:00 v sekci Recenze
  Grey256 - Tentokrát 8/10
  Recenze: Rapper Grey256 na desce "Tentokrát" všem mladým pop-rockerům ukázal, jak se to dělá. A přitom to má jako vedlejšák Grey256 patří mezi spousty mladých rapperů, o nichž na musicserveru kromě pravidelného komentáře hitparád nepíšeme. V redakci totiž nemáme žádného teenagera, který by jim rozuměl. Jednadvacetiletý interpret se nyní rozhodl... čtěte zde
  Vydáno: 21.04.2024 08:00 v sekci Recenze
  SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
  - Nové desky 15/2024 - od Marka Knopflera přes Mirai po girl in red (17.04.2024 09:30)
  - Nové desky 14/2024 - od X Ambassadors přes The Black Keys po Bensona Boona (10.04.2024 10:00)
  - Nové desky 13/2024 - od Beyoncé přes Sum 41 po Sheryl Crow (03.04.2024 15:00)
  - Nové desky 12/2024 - od Elbow přes Shakiru po Janu Kirschner (27.03.2024 22:00)
  - Rapem ovládanou top desítku českého albového žebříčku osvěžili Ariana Grande a Judas Priest (21.03.2024 19:30)
  - Nové desky 11/2024 - od Justina Timberlakea přes The Black Crowes po Kacey Musgraves (20.03.2024 21:00)
  - Naživo: Thom Artway pokřtil album "Trhám mraky", kmotrou byla Beata Hlavenková (15.03.2024 17:45)
  - Nejhranější domácí písničku obstarali filmoví Kryštof, celkově dál vede Dua Lipa (14.03.2024 10:00)
  - Nové desky 10/2024 - od Ariany Grande přes Judas Priest po Norah Jones (13.03.2024 21:10)
  - Rozhovory: Thom Artway - Češtiny jsem se prostě jen bál (12.03.2024 08:00)

  ALBUM TÝDNE 17/2024

  Mark Knopfler
  One Deep River

  Po nejdelší pauze mezi sólovými alby - konkrétně po šesti letech - je tu nezaměnitelný zpěvák a kytarista Mark Knopfler se svou desátou deskou "One Deep River". A jak se dalo čekat, všechno je u něj jako vždy na svém místě, nic se nezměnilo. Díkybohu.

  8/10

  NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY (za poslední týden)

  FILMSERVER.CZ PÍŠE

  FULLMOONZINE.CZ PÍŠE

  SPARK PÍŠE

  CO, KDY, KDE   (doporučujeme)

  Út 23.04.
  Walter Trout (US) (Divadlo Archa, Praha)
  St 08.05.
  Tate McRae (US) (Forum Karlín, Praha)
  So 11.05.
  Rammstein (DE) (Letiště Letňany, Praha)
  Ne 12.05.
  Ari Abdul (US) (Rock Café, Praha)
  St 15.05.
  30 Seconds To Mars (UK) (Sportovní hala FORTUNA, Praha)
  St 15.05.
  Willie & The Bandits (UK) (Zasekávák, Praha)
  Čt 16.05.
  The Matt Schofield Trio (UK) (Palác Akropolis, Praha)
  Čt 16.05.
  Danny Brown (US) (Roxy, Praha)
  Čt 16.05.
  Akon (US) (Forum Karlín, Praha)
  So 18.05.
  King Gizzard & The Lizard Wizard (AU) (Forum Karlín, Praha)

  » zobrazit všechny akce «

  OBLÍBENÍ INTERPRETI (za poslední týden)

  The Prodigy Justin Bieber Prince Vladimír Mišík Taylor Swift Adele Queen AC/DC Sia U2 Kabát Rush Bono Beyoncé Mirai Lady Gaga Linkin Park Liam Gallagher Imagine Dragons Dua Lipa
  filmserver.cz na Facebooku filmserver.cz na Twitteru filmserver.cz na LinkedIn filmserver.cz na YouTube
  musicserver.cz - hudba od začátku do konce
  ©2010-2024 IMEG s.r.o. | Vyrobil Prolidi.cz
  Kontaktní informace | Informace o inzerci | Redakce | Volná místa | Zásady ochrany o.ú. | Mobilní verze | ISSN 1803-6309
  Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu IMEG s.r.o. zakázáno.
  Tento server byl v roce 2023 podpořen Ministerstvem kultury České republiky.
  smile music: spark | fakker | czech blade | musicserver | full moon | xplaylist | day after | filmserver | webglobe
  Zavřít reklamu