Pet Shop Boys se vracejí s novým albem "Nonetheless"

31.01.2024 11:04 - Honza Balušek | foto: x2 Recordings

Britská dvojice Pet Shop Boys sice už nějakou dobu obráží svět se svou show "Dreamworld: The Greatest Hits Live", stále však nahrává i nové písně. A 26. je dubna představí na patnácté řadovce nazvané "Nonetheless", tedy nicméně.

Pet Shop Boys - Nonetheless
© x2 Recordings
Album vznikalo loni pod producentským dohledem Jamese Forda, člena formací Simian Mobile Disco a The Last Shadow Puppets, který se podepsal třeba i pod posledními nahrávkami Depeche Mode, Blur či Arctic Monkeys. Pilotním singlem se stala písnička "Loneliness", která se 16. února dočká vydání také na CD singlu. Můžeme tak pravděpodobně očekávat i kupu remixů.

Domácí fanoušci se mohou těšit nejen na 1. července, kdy kapela přijede koncertovat do pražského O2 universa, ale může si její hity nabitou show dopřát už 31. ledna a 4. února. V těchto dvou dnech se i v českých kinech bude promítat záznam jejího vystoupení z vyprodané kodaňské Royal Areny.

Nová deska Pet Shop Boys bude obsahovat těchto deset skladeb: Loneliness, Feel, Why Am I Dancing?, New London Boy, Dancing Star, A New Bohemia, The Schlager Hit Parade, The Secret of Happiness, Bullet for Narcissus, Love Is the Law. Speciální 2CD edice (a bílý dvojvinyl) přinesou v podobě EP s názvem "Furthermore" čtyři nové nahrávky starých hitů. Dvojice dala novou hudební tvář těmto písním: Heart, Being Boring, Always on my Mind, It’s a Sin. Novou podobu první z nich si můžete poslechnout níže.DOPORUČENÉ ČLÁNKY

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY